Deplasman Rehberi

Başlatan CeLL-O, 27 Mart 2012, 23:39:38

« önceki - sonraki »

CeLL-O

Arkadaşlarım, abilerim...

Yeni bir site üzerinde çalışıyoruz, www.deplasmanrehberi.com adında. Sitede içerik olarak deplasman bilgileri yer alacak. İşte deplasman tribünü bilet fiyatları, stadyumun deplasman tribününden bilgileri, maçın olduğu zamanda hava durumu, haftanın tribünlerinden multimedya vs.

Ama bu çok geniş içerikli bir çalışma olacağından bazı konularda yardıma ihtiyacım var. Spor Toto Süper Lig'de oynayan takımların stadyumları konusunda çok fazla sıkıntı olmadı fakat alt ligler için aynı durum söz konusu değil. Zaten pek çok kulübün stadyum resimleri ve ya bilgileri güncel değil. Sizden yardım isteğim burada devreye giriyor, farklı şehirlerde oturan renktaşlarım bana özellikle alt liglerde oynayan takımların stadyum resimlerini gönderebilir mi ?

mehmet yılmaz

Gönderdim sana birşeyler; geniş zamanda daha fazla yardımcı oluruz inşallah...

CeLL-O

Teşekkür ederim abim. Siteden 2-3 arkadaş daha yardım ediyor, güzel bir şey çıkacak ortaya inşallah.

:ok :kanka: :ok

CeLL-O

Arkadaşlarım / abilerim, site tam olarak bitmemekle beraber şuan için açık durumdadır. 1 ay boyunca günde ortalama 5-6 saat çalışarak, bu hale getirebildim siteyi.

- Stadyum bilgilerinin olduğu kısımda, şehirler için ulaşım bilgileri ve yöresel yemekler gibi şeyler eklenecek.
- Kültürel futbol kısmı daha da zenginleştirilecek.
- Sitenin boş kısımlarına görseller eklenecek.

Bunların haricinde, görüş / öneri ve isteklerinizi almaktan mutluluk duyarım :)

www.deplasmanrehberi.com

samsun 55

Walla siteyi güzel düşünmüşsün kardeşim daha yeni olduğu için eksikleri çok. bir şey diyecektim forum bölümüde olsa güzel olur bakarız 3 - 4 sene sonra tribundergi gibi olur :)

CeLL-O

Teşekkür ederim, yorumun için :) Evet eksikler çok gerçekten, zamanla giderilecek hepsi umarım. Forum bölümü de düşünüyoruz ama önce  sitenin biraz daha oturmasını, konuların daha zengin olmasını bekliyoruz. Sonrasında bir forum sayfası açarız tabi ki :)

ismail

bu yaz siteyi toparlarsın seneye sürekli kullandığımız kaliteli bir site olur gibime geliyor.takımlar arası rekabete neden olup takipçi çekebilirsiniz mesela siteye.gerçi düşünmüşsündür tabi ki bunu.kolay gelsin,takipteyim sitenize ;)

CeLL-O

Teşekkür ederim, düşüncelerin için. Aynen öyle düşünüyorum. Yeni sezon öncesi tamamen hazır olur gibi geliyor.

Serkan

Herkes bir ucundan tutsun yürütelim şu siteyi : )

hakan55

Ermanım eline koluna sağlık güzel bir site olmuş.Zamanla inşallah daha fazla takip edilen bir site olur.Sen yapacağını bilirsin ilerde de forum açarsın. Serkan abinin dediği gibi el birliğiyle siteye yardımcı olalım..

CeLL-O

Arkadaşlarım, abilerim.. Siteyi takip edenler gelişmelerden haberdardır. Ben yine de ufak bir açıklama yapayım :) Melih Kosif, kardeşim de artık belgesellerini Deplasman Rehberi üzerinden yayınlıyor. Beraber çalışıyoruz kendisiyle :D Bunun haricinde yeni bir tema satın aldık ve görünümü biraz daha profesyonel hale getirdik.

www.deplasmanrehberi.com

Her şey güzel olacak :)

beşnumara

Kardeşim her şey gönlünüzce olsun.Çok daha iyilerini zamanla yapacaksınızdır.

mehmet yılmaz

Melih'in 3. bölümü de seyrettim.
deplasmanrehberi.com'un koreografi dosyası resmi dergimizin haziran sayısında kulanılıdı, güzel de oldu ;)
tebrikler gençler, devamını diliyoruz.

Serkan

Ayık olun hafızlar bu ikili çok büyük işler yapıcak : )

Kaya

Böyle güzel işler yapan insanların SAMSUNSPORlu kardeşlerimiz olması gurur verici..