2. Hafta Ç.Rize 1-2 Samsunspor

Başlatan yirmiuc, 08 Ağustos 2005, 14:59:17

« önceki - sonraki »

55samsunlu55

Alıntı yapılan: "ngonge"bu ilk haftalardaki sonuçlara pek güvenmemek gerek,bütün takımlar daha oyunlarını oturtamadı,çok garip sonuçlar oluyor.(manisa malatyaya 5 atıyor ,diyarbakır feneri zorluyor v.s.)maçları izlemesem de yorumlara dayanarak tahminim ne antep e yenilmeyi ne de rize yi yenmeyi hakettik.önemli olan oyunumuz  umarım onu düzeltiriz.

doğru söze ne denir ngonge? taşı gediğine koymuşsun. ben de sana katılıyorum. temennim, yendiğimiz zaman rakip takım oyuncu, taraftar ve teknik kadrosunun da bizi takdir etmesi. ama edindiğim izlenim; kamuoyu rizespor'a yazık olduğu kanaatinde. böyle şeyler de beni rahatsız eder. umarım düzeliriz ve efsane yeniden yazılır.

Bafralı

Özetlerden gördüğüm kadarıyla topu topu 2 atağımız var. Futbolu genel olarak rize oynamış.
Okan denen oyuncularının yerine cenk gibi biri olsaydı fark yememiz içten değildi.
Anlaşılan bu sene kontraatak oynayacağız.
Maçın istatistiklerine ulaşan yok mu.

roligan

Rize                             Samsun
Şut                23            5      
İsabetli Şut       5             1    
İsabetli Şut %     21            20    
Korner             7             4    
Taç                30            21    
Faul               17            14      
Ofsayt             3             3    
Serbest Atış       2             0    
Gol Pozisyonu      4             3    
Topla Oynama %     60            40

Bafralı

isabetli şutumuzun 1 olmaması lazım.2 golümüz olduğuna göre en az 2 isabetli şutumuz oılmalı.

yirmiuc

Shane_Falco

bencede bu istatislikler traş :D

jean

pozisyon fazla olmayabilir cunku deplasmanda oynadık normaldir ama rizenin vurdugu topların hic biri kaleyi tutmadı attıgı gol ise el di bence hak ettik bu galibiyeti