2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

ask55

Başkanı dinledim bugun.Gitgide akıllı konusmalar yapıyor.O da form tuttu ve alıştı.
Ancak bu kadar erken yabancı oyuncularla anlasmak normal mı bılemedım.
Zira 5 ekime kadar transfer süresi var ve belki de çok kelepir fiyata çok kaliteli oyuncular düşebilir.
Ne bilim mesela Hugo Rodallega.
35 yaşında ama gelse şampiyon yapar.
Demek istediğim 3 topcuyla anlasırsın alırsın kalanlar ıcın bıraz beklersın pıyasayı gorursun.
Gerçi bugun açıklanan kararla sanırım seneye 5 + 1 + 2 seklınde bır duzenleme olacak.
Hayırlısı olsun.

eprianu

Başkanımız Yüksel Yıldırım'ın açıklamalarına bakılırsa biz transferi çoktan bitirmişiz gibi. Bana kalırsa başı heyecanlı, ortası ve sonu durağan geçen bir transfer dönemi bizi bekliyor.

Burada birçok Samsunsporlu'nun atladığı bir detayı da yazmak istiyorum. TFF 1. Lig'de önümüzdeki sene uygulanacak olan yabancı kuralını herkesten önce hatta TFF'den bile önce Yüksel Yıldırım açıkladı. Yerel ve ulusal basın 1. Lig'de uygulanacak olan yabancı kuralını Yüksel Yıldırım'ın ağzından duyurdu. Muhtemelen yabancı transferini erkenden bitirmek için Yüksel Yıldırım TFF'ye yabancı kuralı konusunda baskı yaptı ve bunun da meyvesini aldı. Daha önceki olaylara da bakarak söylüyorum Yüksel Yıldırım'ın TFF üzerinde çok ciddi bir lobisi ve ağırlığı oluşmuş durumda. Bunun meyvelerini ilerleyen yıllarda yeriz gibi geliyor.

orucreis

Başkan erkenden bitirip menajerlere para yedirmemek için bu şekilde bir işlem yapmış olabilir. TFF nin de kendisine uyarısı da bu yönde olmuş. Başkan erken kalkan yol alır hesabı ile hem fiyatları uçurmadan hemde takım erken hazır olsun diye bence doğru bir hamle. Transfer sezonunda menajerlerin nasıl üç kağıtçılık içinde olduğunu az çok görüyoruz her yerde.

Ama sonuna doğru belki büyük bir hamle yapar. Şaşalı bir büyüklük göstergesi olması için.

jean

Yuksel yildirim olmasa sunlari okuyor olacaktik samsunsporun tranqfer tahtasi kapali kongrede aday cikmadi takip yok son dakikaya kadar ne olacagi belli olmayan bir takim olacaktik cok sukur bu gunleride gorduk birde su super ligi cikip eskisi gibi kalici olursak insaallah harika olacak

Stoper

Başkanımız Yüksel Yıldırım Radyospor'a konuştu:

5 yabancı oyuncunun kendileriyle anlaştık. Bu oyuncularımızın bonservisleri var. Kulüpleriyle anlaşamazsak, diğer oyunculara bakacağız. Seçeneklerimiz mevcut.

Yüksel Yıldırım: İyi bir santrafor ile anlaştık. Kendisi de çok heyecanlı. Süper Lig'e gitmeyi istiyordu. Fakat projemizi duyunca bizi istedi. Vizyonumuz, bize gelmesini sağlayacak.

Yüksel Yıldırım: Bir defans oyuncusu, iki kanat, bir orta saha ve bir forvet alacağız.

Yüksel Yıldırım: Yurt dışından getirmek istediğimiz yabancılar tam olarak sistem oyuncusu. Yıldız oyuncu bakmıyoruz. Sistemimize uyacak, bize ayak uyduracak yabancılar bakıyoruz.

mehmet yılmaz

https://www.samsunsonhaber.com/haber/5182553

Christian Gytkjaer, Lech Poznan
Polonya liginin gol kralı
Danimarkalı, 1990 doğumlu

maço

10 Temmuz 2020, 11:58:23 #21 Son düzenlenme: 10 Temmuz 2020, 12:50:36 maço
Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 10 Temmuz 2020, 11:46:40https://www.samsunsonhaber.com/haber/5182553

Bir kaç gündür bu isim dolanıyor , bizle anlaştı diyen hesaplar gördüm.
Ancak twitter'da bizimlikerin itelemeye çalıştığımız gibi devamlı poznan'lılar da aynı şekilde yazılar yazıyor.
Sanki gitmelerini istiyorlar ki sözleşmesini de uzatmadılar.

Alttaki haberlerde sanki menejeri Türkiye piyasasına sokmaya çalışıyor gibi algılıyorum.

https://www.ligradyo.com.tr/amp/futbol/christian-gytkjaerin-menajeri-oyuncunun-galatasaraya-gelmek-istedigini-soyledi-895530
https://ajansspor.com/haber/goztepeye-viking-golcu-370345
https://twitter.com/objektifsport/status/1275485481816535040

isyan

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 10 Temmuz 2020, 11:46:40https://www.samsunsonhaber.com/haber/5182553

Alman Haberlerinde Hamburg ile de adi geciyor.

Polonya Liginden ikinci Lig e gelen son forvet Altay dan Paixao idi yanlis hatirlamiyorsam, o da Ligi alt üst etti zaten

Ayni verimi verecek ise bomba transfer olur

mehmet yılmaz

Erhan Kartal Dönmek İstiyor

Samsunspor'un Altay'da kiralık olarak forma giyen oyuncusu Erhan Kartal yeni sezonda Samsunspor'da oynamak istiyor.

2018-19 sezonunda Adana Demirspor'dan transfer edilen sağ bek Erhan Kartal Samsunspor da bir yıl forma giydikten sonra sezon başında yeni teknik direktör İrfan Buz ile anlaşamayınca kiralık olarak Altay'a verilmişti. Bu sezon Altay formasıyla TFF 1.Lig'de sürekli oynayan ve oldukça istikrarlı bir görüntü sergileyen Erhan Kartal Samsunspor'un sözleşmeli futbolcusu durumunda. TFF 1. Lig'in son haftasına girilirken Erhan Kartal'ın önümüzdeki sezon mutlaka Samsunspor'da oynamak istediği öğrenildi. Erhan'ın geri dönüş yönündeki isteğine rağmen Altay cephesi ise oyuncunun performansından hayli memnun olduğu için Erhan'ın kalmasını istiyor. Ancak Erhan'ın yakın çevresine, Samsunspor'da oynamak ve geri dönmek istediğini bildirdiği öğrenildi. Bu sezon hayli iyi bir grafik çizen Erhan'ın teknik direktör Ertuğrul Sağlam tarafından da istendiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Samsunsonhaber

evolution55

ister tabii, baktı ki bu gidişat mükemmel, her şey tıkırında, ben olsam ben de isterim :)

55.hakan

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 13 Temmuz 2020, 00:06:15Erhan Kartal Dönmek İstiyor

Samsunspor'un Altay'da kiralık olarak forma giyen oyuncusu Erhan Kartal yeni sezonda Samsunspor'da oynamak istiyor.

2018-19 sezonunda Adana Demirspor'dan transfer edilen sağ bek Erhan Kartal Samsunspor da bir yıl forma giydikten sonra sezon başında yeni teknik direktör İrfan Buz ile anlaşamayınca kiralık olarak Altay'a verilmişti. Bu sezon Altay formasıyla TFF 1.Lig'de sürekli oynayan ve oldukça istikrarlı bir görüntü sergileyen Erhan Kartal Samsunspor'un sözleşmeli futbolcusu durumunda. TFF 1. Lig'in son haftasına girilirken Erhan Kartal'ın önümüzdeki sezon mutlaka Samsunspor'da oynamak istediği öğrenildi. Erhan'ın geri dönüş yönündeki isteğine rağmen Altay cephesi ise oyuncunun performansından hayli memnun olduğu için Erhan'ın kalmasını istiyor. Ancak Erhan'ın yakın çevresine, Samsunspor'da oynamak ve geri dönmek istediğini bildirdiği öğrenildi. Bu sezon hayli iyi bir grafik çizen Erhan'ın teknik direktör Ertuğrul Sağlam tarafından da istendiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Samsunsonhaber
Bonservisiyle verseydik bunu keşke bizdeyken kötüydü. 1.lig'de oynayamaz bence.

cembaba

Altaylılar TD'de saç baş yoluyor Erhan Kartal için. Ben oynayabileceğini düşünmüyorum.

Sadece Samsunspor

Ahmet altin. Ramazan cevik ve Erkam Reşmen ile sozlesmeler uzatildi.

jean

Erkam resmen icin sevindim parasiz donemde buyuk fedakarliklar yapti

maço

5dk da bir transfer var mı diye bakmadığım site yok.
Bu transfer dönemi kafayı yedirtecek bana :)