29- Famoussa Kone

Başlatan Umut ÖZEN, 14 Ağustos 2015, 08:46:49

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Özellikle deplasman maçlarında Göksu yerine tek forvet Kone oynamalı,Göksu'dan çok daha faydalı.

ali ihsan

Bizim tribünleri ve futbol oynamayı özlemiş.Çok iştahlıydı.

celebi

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 31 Ocak 2017, 17:07:24
Bizim tribünleri ve futbol oynamayı özlemiş.Çok iştahlıydı.

s_uzunkaya

konenin futbol zekasına güveniyorum. nerde ne yapacağını biliyor. takım oturdukça, futbolcular birbirini tanıdıkca ve arkadaşlık oluştukca bencilliğinin azalacağına inanıyorum. çünki kone gol atmayıda seviyor attırmayıda... 

tactician

Alıntı yapılan: slazenger - 02 Şubat 2017, 09:26:35
  konenin futbol zekasına güveniyorum. nerde ne yapacağını biliyor. takım oturdukça, futbolcular birbirini tanıdıkca ve arkadaşlık oluştukca bencilliğinin azalacağına inanıyorum. çünki kone gol atmayıda seviyor attırmayıda... 

bencillik temel futbol karakteristiği kone'nin
Kolay kolay değişecek gibi de durmuyor.
Çizgide oynadığı zaman kaleye olan pozisyonu itibari ile pas atmak durumunda kalıyor.
En önde olduğunda hiç de asistsever bir kimliği yok.

Belki de bundan ötürü osman hoca onu çizgide kullanmaya devam edecek ve en önde takım oyununa daha adapte olan göksu tercihini değiştirmeyecek. Göksu'nun kafa toplarındaki başarısı da çok aşikar.

cakir55

Malatya maçında belki de hayatının topunu oynadı Henry gibiydi  ;D

sadece55

Dün yine bişeyler yapmaya çalıştı ama hoca onu sol kanata kitleyerek yıpratıyor. Kone tek santrafor oynamalı artık net.

oguz_5528

Sadece Samsunspor

Ilk devre goztepede hic mac oynamamasina ragmen istekli ve elinden geleni yapiyor. Adilde bunu yapabilir artik 18de olmali.

Kaya

Mükemmele yakın oynadı. Hatta geçen sene bizde gösterdiği  performansın da üstünde oynadı.

Böyle devam

samsunsporlu1994

Takımın en iyilerinden biri. 3. bölgedeki en iyi adamımız ve tek gol umudumuz. Bugün çok iyi oynadı,elinden geleni yaptı. Teşekkürler kara çocuk.

samsun 55

Şu ikili mücadelelerde eline koluna dikkat etsen yakinda kırmızı göreceksin diye korkuyorum

orucreis

Bizi gole goturecek tek oyuncu denilebilir insallah kirmizi yada cezali duruma dusmez yoksa gol yollarinda cok sikinti cekeriz

Her mac ustune koyarak oynuyor

sadece55

En uçta oynamalı orda oynayınca bir başka oynuyor. İlla ki sol açıkta oynayacaksa Adiloviç ile birlikte oynamalı.

5trawberry