Kanal 55 Böyle Mi Olmalı???

Başlatan ozkan17, 20 Ocak 2007, 21:30:14

« önceki - sonraki »

yesil55

bazılarına söylüyorum biz karadenizliyiz arkadaslar ne istanbulu ne batılı biz kuzeyliyiz.
ayrıca trabzonda hiç rum yoktur sadece rumca konusan bi kac tane köy vardır bu insanlarda asırı türk milliyetçisidir trabzonlular laz da degildir(her ne kadar bazı cahil trabzonlular kendini laz sansada)trabzon halkı türktür ve asırı milliyetçidir bana aksini iddaa eden acıklasın....

Fecr_55

Alıntı yapılan: yesil55 - 03 Ekim 2010, 19:05:46
trabzona alehinde konuscam diye muhalefet yapıcam diye ne dediginizi kulaklarınız duymuyo bu kin ve nefret sizin gözünüzü karartmıs yazıklar olsun bir türk şehrini siz ne ile sucluyosunuz adamlar ladikte polis şehit ediyorlar sesinizi cıkarmazsınız atakumda klise acılır sesinizi cıkarmazsınız güzel samsunumuzun hakları gasp edilir sesinizi cıkarmazsınız adam samsun stadına fb gs bjk formasıyla polarıyla gelir sesinizi cıkarmazsınız yok ama trabzon lafı gecince hemen caz yaparsınız ne rum ne ermeni tek düşman trabzon pankartında da oldugu gibi samsunumuzu tüm türkiyeye rezil ediyosunuz yazıklar olsun samsunlu demek samsunsporlu demek bu degildir !!!! bu olmamalı

Ne diyorsun sen öyle? Haddini asma istersen!
Ne demek sehit verdigimizde sesimiz cikmadi! Gecmisi bir oku bakalim, Ismail Celik adini unutmadik, unuttuysan sana da hatirlatayim..Trabzon da Türkiye'mizin bir ilidir bunu inkar eden mi var..Sevmedigimizi acik acik söylüyoruz adam gibi delikanli gibi, bir takim tutuyoruz yigitler gibi..Bu özellikleri sende göremedim..Sacmasapan konusup daha fazla sövdürtme istersen sevgili Trabzon'una da, tese club'una da..
Caz yapmak nedir, su an senin yaptigindir..Gel de bu yazdiklarini halisaha macinda söyle, ya da 19 Mayis'da, mac esnasinda..Ne dersin, yapabilir misin?
Madem baska diye soranlara inat sadece Samsunspor diyemiyorsun, o yürek, o baglilik, bagimlilik yok sende, ne diye buradasin? Yabancisin bize tamamen, öyle de kalacaksin SADECE SAMSUNSPOR diyene kadar..

Bir daha da haddini asma istersen, sehitlerimizin kani bizim damarimizda dolasirken, Samsun'da bir kilise, Trabzon'da onlarca kilise varken, dediklerine dikkat edeceksin!! Bunlarin düsüncesi bile can damarimizi keserken, senin canin hic yanmamis gibi davranmayacaksin..

Simdi kendine gelmek icin zaman ayir kendine, akillan, rengini de yesil yerine kirmizi yap buyur gel tekrar..!!!

kalptenþimþek

@Yeşil55;
Gerçek bir Samsunsporlu değilsin.. Belki sampatin var ama samimi değilsin..Felsefesini anlayamamışsın Samsunsporluluğun..
Saçma sapan ortaya çıkıp ipi boynuna geçirmişsin..Sephanı tekmeleyenlere de kızılmaz artık..

binikalamadım

ya bu AKS'ye ne demeli dün " İbrahim ALAÇAMLI ile Gündem " isimli bir program izliyorum Baframızı gösteriyor pide nokul manda lokumu derken adam birden ben BJK lıyım herkes BJK lı olamaz falan demez mi >:( hemen kanalı kapattım ayıp ya...Samsun TV kanalındasın Samsun'u tanıtıyorsun üstelik soyadında Alaçamlı...gidip BJK felan diyorsun yuh artık daha ne deyim ben sana...

King Of The North

Kemençeyle oynayanları ve 61 li tişörtleri görünce ben de hemen kapattım, iğrenç bir kanal tiksiniyorum AKS TV den hayatta bakmam bir daha samsunspor dışında.

55_OrHaN_55

Yayla uşakları programının yeri samsun kanalı değildir. ben samsun kanalını samsunumu izlemek, samsunsporumu izlemek için izliyorum. kemençe izlemek isteyenler trabzon ve rize kanallarını seyretsinler. yoksa kimsenin trabzonlulara düşmanlığı yok. ama bu dayatmalar ister istemez antipati oluşturuyor. kısacası samsun kanalında trabzonu görmek istemiyorum arkadaş...