TFF 2.LİG PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL İKİNCİ MAÇI | SAMSUNSPOR'umuz - Sakaryaspor

Başlatan Kaya, 10 Mayıs 2019, 00:53:06

« önceki - sonraki »

MeL_55

bu kadar beceriksiz futbolcu toplulugunu ve teknik direktörlerini ben yillardir görmedim.
paramiz yoktu, oyuncu sayimiz 15 16ydi ama adam gibi oynuyorduk.

önceden de söylemistim bu sene hicbir müsabakadan zevk almadim, neticesi de öyle oldu.
zaten 1% bile ümidim yoktu, o yüzden üzülmedim de.

ismail baskan,
Alıntı yapılan: MeL_55 - 13 Nisan 2019, 15:38:32
sevgili ismail baskan prensiplerinden vazgecmeli, bu durumda prensibinden vazgecerse basarili olabiliriz ancak.
önemli olan da bu zaten. bir bakarsin 1 yilin gitmis prensibimden vazgecmedim diye.

ismet hoca playoffun ilk macindan elenir.

gecmis olsun, hersey prensip degil.

isa55

Furkan, Ercan, Erkam, Yilmaz, Samet, Ramazan ve Kubilay dışındakileri kapının önüne koyacan.

fanatik samsunsporlu

Yanlış takımla maça başlarsan o sizin ünlü psikolog İbrahim Eke ne kadar motive ederse etsin başarılı olamazsın.Bu sevinci bize çok gördünüz.Yazıklar olsun İsmet.İstifanı ver git

Stoper

Özet geçersek;

O kadar transfer, harcama yaptığımız,bir hafta bile lider olamadığımız, play offun ilk eslemeşinde gol atma başarısı dahi gösteremeden elendiğimiz, üstelik kendi evimizde üzgün ayrıldığımız sezon oldu.

oguz_5528

Orta açamayan adamlar yüzünden uykusuz kaldık, ne iğrenç bi futboldu yazıklar olsun

ata55

aslında tüm sezon böyle geçti.
hiç bir zaman eze eze maç alamadık
kelle koltukta izledik
bir hafta bile lider olamadık
oyuncu grubuna sempati duyamadık
iki play off finali kabettik biz ama ikisinde de takıma inanç vardı, çünkü iyi futbol oynuyorduk
ama şu eleniş için sürpriz bile diyemeyiz
çünkü bunlar top mop oynamıyorlardı
çünkü bunlar su kenarında eğleşen manda sürüsü gibilerdi
takım olamadılar
birbirleri için oynamadılar
teknik adam tercihleri de rezil olunca bu tablo ortya çıktı
olan yine bize oldu

atakumlueray

Kendi evimizde baskılı oynayıp çok fazla korner ve duran top kazanacağımızı düşünmek zor olmasa gerek.
Bir takım hiç mi duran top organizasyonu çalışmaz.Ekstra organizasyonlar hazırlamış olmamız gerekirken,
1 kere bile tehlike yaratamadık onlarca kornerden duran toptan.Hocadan taktik dehası beklemiyorduk ama en azından bir şeyler düşündüğünü gösterebilseydi...

55_OrHaN_55

Takımda korner ve serbest vuruş ustası İrfan Başaran gibi bir oyuncu sebepsiz yere kadrodan soyutlandı, bu da ayrı rezalet.

Ekrem

Ne yazsak boş. koskoca bir yılımız heba oldu. Bize bu üzüntüyü yaşatanlar , aldıkları paranın hakkını veremeyenler , vermek için çaba dahi harcamayan ruhsuzlar çoluğunuzun çocuğunuzun ananızın babanızın yüzüne nasıl bakacaksınız. Aldığınız para hak mı şimdi size helal mi ... Koskoca bir şehrin umutlarını hayallerini yıkmak bu kadar kolay olmamalı. Bu sezonun heba olmasında kimin emeği varsa yazıklar olsun.

ngonge

Bu arada bence 2.golumuz de nizamiydi. Hakemler kaleciyle yukselen herkese faul verme meraklisi.  Artik gecti ama bir dipnot dursun.

ugrass

Alıntı yapılan: ata55 - 14 Mayıs 2019, 10:45:51
aslında tüm sezon böyle geçti.
hiç bir zaman eze eze maç alamadık
kelle koltukta izledik
bir hafta bile lider olamadık
oyuncu grubuna sempati duyamadık
iki play off finali kabettik biz ama ikisinde de takıma inanç vardı, çünkü iyi futbol oynuyorduk
ama şu eleniş için sürpriz bile diyemeyiz
çünkü bunlar top mop oynamıyorlardı
çünkü bunlar su kenarında eğleşen manda sürüsü gibilerdi
takım olamadılar
birbirleri için oynamadılar
teknik adam tercihleri de rezil olunca bu tablo ortya çıktı
olan yine bize oldu

Bu takımın kaptanları bütün sezon boyunca bir kez takımı toplayıp yemeğe götürdü mü acaba?

Samsunspor 'un tüm zor zamanlarında gelmeyip para gelince gelen genel menajerler duruma ne kadar el attı acaba?

Samsunspor 'dan hayallerinin takımına giden, mevcut topçularımızı başka takımlara kaçırmaya çalışan eski topçuların katkısı ne oldu acaba?

Her şey bir yana yıllardır yolu gözlenen kredisi sonsuz olan büyük başkan İSMAİL UYANIK hiç mi görmedi bunları? Eminim ki olan sadece kendisine oldu. Umarım önümüzdeki sene için bu yaşadıklarımız bize ders olmuştur.