5 - Doğan Erdoğan

Başlatan ahmetsefa55, 23 Ağustos 2012, 14:23:40

« önceki - sonraki »

beşnumara

Kalparin gelecegi de benim tahminim :) ben de hic sevmiyorum keske uğur tütünekeri getirebilsek.

brigand

Kalpar gelir, krallığını ilan eder bu sefer. Bir de çıkarırsa artık ''kalparinho felsefesi'' bizi bekler : )

ErkÇay55

Kendisinin akrabası olan birisiyle konuşmamda doğanın zor durumda olduğunu,para alamadığından dolayı sıkıntılarının olduğunu akrabalarının kendisine harçlık verdiğini devre arasında ertuğrul sağlamın onu eskişehire tanasfer edeceğini söyledi.

Aslankaya

para alamiyor sikintilari var...
Evli, 3 çocuğu evde mama bekliyor herhalde. 19 yasinda çocuk. Kendine kiyafet,kafe,avmlerde para harcamak dişinda ne gibi gideri olabilir.Kisa sürede çok para mi kazanmak istiyor, daha yolun basinda.onun yerinde olmak isteyen binlerce kişi var.parayi kimse alamiyor ama yakindir topçulara ödeme yapilmasi.19 yasinda ki çocuğun önceliği para olamaz.doğan'dan bu kafayla bir cacik olmaz.

isa55

Doğan bizden vazgeçmiş, biz neden vazgeçmiyoruz ki.

5trawberry

sende kaçacaksan uçak biletini ben alırım yeterki bas git

fanatik samsunsporlu

kalpar adammış da seni oynatmıyormuş

fanatik samsunsporlu

sen şimdi karar ver erhan hoca mı kalpar mı?ne dediğin anlaşılmıyor ki ?sınırları zorlama

sadece55

zaten en kötü sezon sonu kaçacak niye Israr ediyoruz anlamıyorum.Büyük topçu Doğan bey önce menajer harikası olarak süper lige gider sonra 3.liglerde top oynar.Sahada ki hava celilde Serkan da yoktu.

Sadece Samsunspor

erhan hoca: doğan hadi bitanem hadi oğlum ver mustafa abine topu. :D

yavuzselim

senmisin gelecek vaad eden genç yıldız senin bu takımda top oynaman Kadıköyspor daki çocuklara büyük haksızlık sen amatör topçuların tırnağı bile olamazsın

yirmiuc

Bence oyunuyla takıma katkı sağlıyor. Ama sözleşme yenilemeyecekse oynamasının bir anlamı yok.
Onun yerine diğer gençlere şans verilebilir.

55.hakan

Giderse üzülmem.Gelecek vadetmeyen genç..

beşnumara

İlerde ne olur nerede olur bilmem ama bu kafayla bi b.k olmaz bundan. Seni bu halinle oynatandan da bi halt olmaz. Tencere kapak bizi mi buldunuz lan.

kuzey55

trt spikerleri ne görüyo bu adamda merak ediyorum.başından beri beğenmiyorum oyununu.milli takıma alınmasını zaten hiç anlayamıyorum.