5 - Doğan Erdoğan

Başlatan ahmetsefa55, 23 Ağustos 2012, 14:23:40

« önceki - sonraki »

amisos5506

emre balak ı 2 hafta önce ankaragücümaçında canlı izledim.takımın ilk golünü attı ve gabibiyette çok etkiliydi takımı adına.defansta da çok sağlam.diğer arkadaşlardan bir halt olmaz.benim de en üzüldüğüm adamdır hakan akman.

eprianu

Güle güle tosunum. Gittikten sonra diğerleri gibi tesislere gelip "Seve seve geri gelirim" diye gazetelere röportaj vermek yok ama ona göre  :evet:

5trawberry

Sözleşme durumları doğruysa eğer kendisine verilen şansı ve gösterdiği performansı da hesaba katarsak kadro dışı bırakılması gerekir.

İkinci yarı 5 gol atsan da nazarımda değişmeyecek gerçektir.
Gerçekten çok kötüsün.

özkan

Koçum sankı ıkı doğru pasın varda çıkarken bırde sekıl el kol yapıyon.senın degıl torpılının aaaaa koymak lazım.

elexir

Kendini hasanin onda biri kadar gelistiremedi çok kötü malesef

ngonge

Maçtan çıkarkenki görüntüsü psikolojisi normal bir oyuncuya ait değil. Acayip sıkıntılı bir hali var, hem çok hırslı aynı zamanda çok da vurdumduymaz. Patlamaya hazır bir bomba gibi.

55.hakan

Bu saatten sonra bu adam yedek olmalı.Takıma zarar vermeye başladı.Her maç kart görmeler önündeki adamı kaçırmalar.Kendine gel artık.

SametYılmaz55

Yedigimiz golde o rakibi çekip indireceksin,boş boş izlemeyeceksin rakibi

sadece55

Olurmu Doğan Bey 10 numarayı hakeden futbolcumuzdur.Doğan bey Artistlik yapacak onun görevi o

cembaba

Hiçbir şey zoruma gitmiyor da en çok bu cümleyi kurduğum için sinirleniyorum. "Hüseyin Kalpar seni kadro dışı bırakmakla sanırım haklıymış" yani bunu bana dedittiğin için kendinle ne kadar övünsen az. Tebrikler koçum. Hep böyle umursamaz ol.

Raqua55

Sorunun ne dostum ? Sahada artist artist dolaşmaktan Futbol oynamayı mı unutuyosun ? Takıma zarar vermeye başladı kesilmesi gerekiyor.

beşnumara

Senden bi b.k olmaz belli oldu. Erhan Altına da yazık seni kazanmaya çalışıyor. Kalpar gelfi mi zaten kovacak takımdan. Keyfini çıkar bugünlerin. Sonra ağlama beni oynatmıyorlar diye. Hiçbir verilen şansı degerlendiremedin. Hep kendine oynadın onu bile beceremedin. Cin olmadan adam carpmaya çalışıyorsun. Karşında senin gibi çocuk mu var. Aptal mı bu taraftar.

ngonge

Alıntı yapılan: beşnumara - 28 Kasım 2014, 11:21:15
Senden bi b.k olmaz belli oldu. Erhan Altına da yazık seni kazanmaya çalışıyor. Kalpar gelfi mi zaten kovacak takımdan. Keyfini çıkar bugünlerin. Sonra ağlama beni oynatmıyorlar diye. Hiçbir verilen şansı degerlendiremedin. Hep kendine oynadın onu bile beceremedin. Cin olmadan adam carpmaya çalışıyorsun. Karşında senin gibi çocuk mu var. Aptal mı bu taraftar.

'Kalpar geldi mi kovacak seni takımdan' sözüne takıldım hocam bu tahmin mi, yoksa var mı böyle bir durum?

beşnumara

Kalpar gencleri sevmiyor. Doğana da sahip çıkmaz. Tahminim bu yönde ama adım gibi eminim. Dua edelim de kalpar gelirse Ercan ile Furkanı yemesin. Ben onlardan da korkuyorum açıkçası. Felaket tellali gibi konuştum ama bunlar kalpar gerçekleri :(

55.hakan

Kalpar niye geliyor ki zaten moralimi bozmayın Allah aşkına.Şu anki durumdan daha kötü olan bir durum varsa o da Kalpar ın gelmesidir.