DVD Film Tavsiyesi

Başlatan edmontdante, 25 Şubat 2009, 12:51:42

« önceki - sonraki »

lucarelli

Kadın kokusu.. Süper film...

Burak

Scarface ' izledim ben birde malum Godfather 1-2    hepside iyiydi zaten klasik filmler izlemeyen azdır sanırım . Ben Al Pacino'nun yeni filmlerini daha çok izledim nedense Two for the Money , 88 Minutes ,  Ocean's 13 hepside iyi filmlerdi .   Birde Carlito'nun yolu vardı sanırım oda güzeldi

gkhn

14 Aralık 2010, 21:24:31 #497 Son düzenlenme: 15 Aralık 2010, 03:09:10 gkhn
The Damned United (2009)

Leeds united'ın başında brian clough'un geçirdiği 44 günü anlatan film. david peace'in aynı isimli romanından uyarlanmış. hartlepool ve derby county'nin başında clough yardımcısı peter taylor ile başarıdan başarıya koşuyor. taylor olmadan giriştiği leeds işi uzun sürmüyor.

Sıkılmadan izlenecek başarılı bir futbol filmi.

erkutdem55

The Damned Unıted sıkılmadan izleyebileceğiniz çok güzel bir futbol filmi.Bana da bir arkadaşım tavsiye etmişti,çok beğenmiştim.Şiddetle tavsiye ederim.

Atakumlu

Sinemalar.com Puanı:8.1/10
IMDB Puanı:8.0/10
Yapım:2010    ~ ABD
Tür:Dram,     Gerilim,     Gizem,     Psikolojik
Yönetmen:Martin Scorsese
Oyuncular:Leonardo DiCaprio,     Mark Ruffalo,     Ben Kingsley,  Michelle Williams,     Emily Mortimer,     Jackie Earle ...

filmi yeni izledim ve hemen tavsiye edim istedim...psikoloji bozabilcek bir film, sonlara yaklastıkca dahada kalitelesiyor...not olarak ta 10/8 i hak ediyor...

YaşarDoğu

Paramparça Aşklar ve Köpekler

AlıntıÇakışan üç hikayeyi birarada kurguluyan film, Meksika sinemasının en dikkat çeken yapımlarından biri.
Octavio, hayatta hiçbirşey elde edememiş olan boş gezen biridir. Aynı zamanda, yengesi Susana'ya vurgundur. Öte yandan, başarılı bir editör olan Daniel, bir süpermodel olan Valeria'yla birlikte yaşamak için eşini ve çocuklarını yüzüstü bırakıp lüks bir kata taşınmıştır.
El Chiavo namıyla bilinen eski bir hükümlü de, gizli bir ilişki içinde olduğu genç bir kızın hayatını işgal etmiş durumdadır. Bu üç kişinin hayatları birbirleriyle ve iki köpekle çakışınca ortaya garip bir durum çıkar.

Çok enterasan bir film.Ben begenmedim pek, belki siz begenebilirsiniz.Çarpık ilişkileri normalde kabullenemediğim içindir belki filmde de olsa enterasan geliyor.

Burak

Bu Inarritu'nun tarzı böyle . 3 ya da 4 tane farklı konuyu ortak noktalara bağlıyor . Bence enteresan ama güzel bir film. Bu filmden hoşlananlara aynı yönetmenden 21 Gram ve Babel'i önerebilirim .  Enteresan filmler . Filmi izlerken değilde izledikten sonra düşününce hoşunuza gidiyor.   

edmontdante

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 15 Aralık 2010, 21:43:54
Paramparça Aşklar ve Köpekler
Çok enterasan bir film.Ben begenmedim pek, belki siz begenebilirsiniz.Çarpık ilişkileri normalde kabullenemediğim içindir belki filmde de olsa enterasan geliyor.

Ben de pek sevmemiştim bu filmi.Eşim bu filmi almıştı D&R dan o izlerken ben de takılmıştım biraz göz ucuyla.Bu yüzden tespitim pek doğru olmayabilir.

55.hakan

En sevdiğim en etkilendiğim filmler arasında gelir Paramparça Aşklar Köpekler

kalptenþimþek

ne zamandır vizyona güzel bir film düşmedi..

maço

Alıntı yapılan: Burak - 15 Aralık 2010, 22:01:59
Bu Inarritu'nun tarzı böyle . 3 ya da 4 tane farklı konuyu ortak noktalara bağlıyor . Bence enteresan ama güzel bir film. Bu filmden hoşlananlara aynı yönetmenden 21 Gram ve Babel'i önerebilirim .  Enteresan filmler . Filmi izlerken değilde izledikten sonra düşününce hoşunuza gidiyor.   

21 gramı ızlıyodum kapadım sımdı sıkıldım.

acaba sabretsemmı sonuna kadar  zzzzz

berusa55

Başladın bitir bari kardeşim  ;)

maço

Burak

Alıntı yapılan: maço - 16 Aralık 2010, 05:30:21
21 gramı ızlıyodum kapadım sımdı sıkıldım.

acaba sabretsemmı sonuna kadar  zzzzz

Eğer Paramparça Aşkları beğendiysen demiştim ama  :D :D :D 

edmontdante

Harry Potter Melez Prensi izlememiştim dün akşam izledim.
Normalde  böyle doğaüstü şeyleri sevmem ama bu seriyi seviyorum.