Timofte için Samsun BK Maçına

Başlatan yönetici, 31 Ocak 2008, 01:11:00

« önceki - sonraki »

yönetici

Bu pazar ( 03.02.2008) Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonunda saat 14.00'te oynanacak olan Samsun BK- Kocaeli Yahya Kaptan Basketbol maçı öncesinde Timofte ( Teoman Taş ) için bir anma merasimi tertip edilecek ve ailesine çeşitli plaketler sunulacaktır. Siteden arkadaşlarımızın hazırlattıkları pankartlar da taraftarlarımıza teslim edilecek.

Timofte'yi seven herkesi oraya bekliyoruz.

kerem55

Allahdan bir yaramazlık olmazsa Teoman kardeşim için ordayım.

jean

ah su gurbetin gozu kor olsun tam olam gereken yerler benim

samet

CeLL-O

ozkan17

keske bizlerde samsunda olsakda o maca gelebılsek.. :-[

körfez55

bende abimiz için ALLAH ın izniyle orda olacağım.samsun-kocaeli arası mekik dokuyoruz valla.

alWays

4 Muzaffer

japon_ss

onurbas

mehmet yılmaz

03 Şubat 2008, 19:42:44 #11 Son düzenlenme: 03 Şubat 2008, 19:54:01 samsuni

Halk Gazetesine teşekkürler;

Çok fazla diyecek birşey bulamıyorum. Duygu dolu anlar yaşadık. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Ailesine Samsun Basket Kulübü ve Samsunspor.biz adına birer plaket verildi. Taraftarın bestesi muhteşemdi bence; "başka diye soranların inadına Samsunspor.... Teoman Taş, Teoman Taş... "

Takımlar sahaya onun pankartıyla çıktılar. Ayrıca Samsun BK ısınırken Timofte tişörtleri giydi. Ailesi çok memnun oldu. Tabii ki biz de...

Unutmadık seni kardeşim, unutmayacağız...

34 SS 1965

Samsuni abi ALLAH senden razı olsun..Resimleri bizle paylaştığın için teşekkür ederim.
      Sayende dayımı,yengemi,ibrahim abimi ve bilgehanı çok iyi gördüm.Allah herkesden razı olsun acımızı paylaştınız yüreklerimize su serptiniz bu yaptıklarınızla emeklerinizle acımıza ortak oldunuz hepinizle bütün samsunla grur duyuyorum.

ali

körfez55

teoman taş duy bu sesii!!! terketmedii sevdan bizi.... beste çok iyi.