TFF 1.LİG 2020-2021 16. HAFTA | Ankaraspor 1-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 23 Aralık 2020, 01:51:13

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

23 Aralık 2020, 01:51:13 Son düzenlenme: 29 Aralık 2020, 00:44:26 mehmet yılmaz
TFF 1. Lig | Ankaraspor - SAMSUNSPOR'umuz
Tarih: 27.12.2020 - Pazar
Saat: 19.00
Yayın: TRT Spor - Bein Sports

Kesinlikle kazanmamız gereken bir maç. Zayıf rakibimizi deplasmanda yeneceğimizi düşünüyorum. Adını değiştirse de değiştirmese de sahipleri belli, uyuz bir takım bunlar, silinip gitmelerini arzu ediyorum. Bu maç da o silinip gitmelerine katkı sağlayan anlardan birisi olsun.

maço

İlerideki Umar bizim angan gibi bir şey.
Yeni hocayla beraber Beykan kanattan forvet arkasına geçti . Orada daha iyi oynuyor.
İki genç oyuncusu var beğendiğim Erdem Çetinkaya , Doğukan Efe . Seri oynayan çocuklar belki ikinci yarı girerlerse onlar zorluk çıkarabilir.
Eric Ayuk topla bir şeyler yapmaya çalışıyor ama ne belli değil.

Açıkçası yakaladığımızı atarsak kazanırız . Yoksa yine işkence maç bizi bekliyor.
Kritik bir üç puan . İnşallah kazasız atlatırız.

AhmetDenizci

Eski futbolcumuz MBilla, Ankaraspor'daymış, şimdi kadrolarına baktığımda farkettim.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 23 Aralık 2020, 13:33:49Eski futbolcumuz MBilla, Ankaraspor'daymış, şimdi kadrolarına baktığımda farkettim.

2 macta 18e girmis ama oyuna hic girmemis

ata55

jean

Ayberk

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Ayberk - 23 Aralık 2020, 23:57:19Golü kim atacak :)
Topal ahmet. Körgöz gokhan dan biri atar heralde. Ya da kubi ceza sahasi disindan sallar bitane

mehmet yılmaz

AlıntıÖzütoprak'ın 8. Samsunspor Maçı

Samsunspor'un Ankaraspor maçında düdük çalacak olan Onur Özütoprak, 8. defa bir Samsunspor maçı yönetecek.

Samsunspor'un Ankaraspor ile deplasmanda oynayacağı maçı Onur Özütoprak yönetecek. Yıllarca Onur Karabaş olarak tanıdığımız Özütoprak, geçtiğimiz dönemde mahkeme kararıyla soyadını değiştirmiş ve eşinin soyadını taşımaya başlamıştı. Onur Özütoprak 2013'ten günümüze kadar 7 Samsunspor maçında düdük çalmıştı. Bu maçlarda Samsunspor 3 galibiyet alırken 3 defa yenilmiş ve bir kez de berabere kalmıştı. O tek beraberlik ise bu sezonun ilk maçında Altay deplasmanında yaşanmıştı. Özütoprak'ın yönettiği maçlarda Samsunspor 9 gol atarken kalesinde 12 gol gördü. İşte Onur Özütoprak'ın yönettiği Samsunspor maçları:

2013-14 Samsunspor - Fethiyespor: 2-0
2014-15 Samsunspor - Gaziantep BB: 1-4
2015-16 Samsunspor - Bolusopor: 3-0
2015-16 Şanlıurfaspor - Samsunspor: 2-3
2016-17 Gaziantep BB - Samsunspor: 3-0
2016-17 Giresunspor - Samsunspor: 3-0
2020-21 Altay - Samsunspor: 0-0

_SoN_

Geçen sene hoca, Çarşamba yada perşembe günü basın toplantısı yapardı,hem biten maçla hemle gelecek olan maçla alakalı konuşur, sakat ve cezalı oyuncularımızı açıklardı, maça çıkması muhtemel 11 i bu şekilde bizde kafamızda kurardık, bu sene ne resmi siteden, nede yapılmadığı için toplantılardan bu isimleri duyamıyoruz-göremiyoruz. Şimdi ilerde Nadir sakatmı sakatlığı ne durumda, başka sakatımız var mı? Covid durumu ne alemde? Özellikle ileri uçtaki eksikliğimiz ve üretkenliğimiz bu maç için çok önemli olacak, zaten kolay kolay gol atamıyoruz, birde golcülerin gölcüsü Nadir de sakatsa ne yapacağız?

Sakatl ve cezalı oyuncularımız konusunda net bilgisi olan arkadaşımız varsa bizide aydınlatırsa çok iyi olur, ayrıca forum yönetiminin gelecek maçı, sakat ve cezalıları sağ üst duyurular köşesinde yayınlaması çok iyi oluyordu, bu uygulama eğer onlarıda çok uğraştırmayacaksa devam ederse forum üyeleri olarak faydalanmış oluruz.

MeL_55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 24 Aralık 2020, 11:35:35Geçen sene hoca, Çarşamba yada perşembe günü basın toplantısı yapardı,hem biten maçla hemle gelecek olan maçla alakalı konuşur, sakat ve cezalı oyuncularımızı açıklardı, maça çıkması muhtemel 11 i bu şekilde bizde kafamızda kurardık, bu sene ne resmi siteden, nede yapılmadığı için toplantılardan bu isimleri duyamıyoruz-göremiyoruz. Şimdi ilerde Nadir sakatmı sakatlığı ne durumda, başka sakatımız var mı? Covid durumu ne alemde? Özellikle ileri uçtaki eksikliğimiz ve üretkenliğimiz bu maç için çok önemli olacak, zaten kolay kolay gol atamıyoruz, birde golcülerin gölcüsü Nadir de sakatsa ne yapacağız?

Sakatl ve cezalı oyuncularımız konusunda net bilgisi olan arkadaşımız varsa bizide aydınlatırsa çok iyi olur, ayrıca forum yönetiminin gelecek maçı, sakat ve cezalıları sağ üst duyurular köşesinde yayınlaması çok iyi oluyordu, bu uygulama eğer onlarıda çok uğraştırmayacaksa devam ederse forum üyeleri olarak faydalanmış oluruz.

buyur burada hersey yaziyor.
https://www.habergazetesi.com.tr/haber/5823762/saglam-samsunspordaki-transfer-calismalarini-acikladi

mehmet yılmaz

Maç heyecanı yok mu kimsede? :)
Ankaraspor zayıf ve genç bir takım. Eksiklerimize rağmen kazanacağımızı düşünüyorum. Herhangi bir sürprize mahal vermemek lazım.

evolution55

5 eksik var ya

hocam senin çok sevdiğin ahmethan oynar mı 11'de :)

_SoN_

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 26 Aralık 2020, 21:05:47Maç heyecanı yok mu kimsede? :)
Ankaraspor zayıf ve genç bir takım. Eksiklerimize rağmen kazanacağımızı düşünüyorum. Herhangi bir sürprize mahal vermemek lazım.

Heyecan olmazmı hocam; Bir Samsunspor maçı olduğu günler, bir de evde tirit yapıldığı günler benim en heyecanlı olduğum günlerdir,bu günleri bilip beklemek, zamanın yaklaşması bile güzel :)
İnşallah kayıpsız geçeceğiz.