25.Hafta: SAMSUNSPOR 1-3 besiktaş

Başlatan baha55, 04 Mart 2006, 22:07:07

« önceki - sonraki »

baha55

selam arkadaslar gs  maçından  şimdi geldim ve inananın takımın oynadıgı oyun ileriki haftalar için benş heyecanlandırdı..inanıyorum ki evimizde bjk lileri dagatacagız...maça  sehir olarak taraftar olarak iyi hazırlanmalıyız...yorumlarınızı bekliyorumm

RenTinRen

defans yok ki bizde, nasıl kazanalım?

piyanist

Alıntı yapılan: "Manyaq-Volkan"defans yok ki bizde, nasıl kazanalım?

Ya Volkan Kardeş Diğer Msjlarınıda Okudum Çok Umutsuzca Konuşuyorsun Be Kardeş Yapma Gözünü Sevim.Allahın İzniyle Beşiktaşı Yenecez Puana Daha Çok İhtiyacı Olan Biziz

Fedarasyon Rahat Burakırsa Bu Takım Düşmez...

King Of The North

Takımın en iyilerinden Adnan da cezalı duruma düştü gereksiz yere.Önce Denizli'den iyi bir sonuçla dönersek Beşiktaş maçı için de moral bulmuş oluruz.Biz böyle futbol oynadığımız sürece yenemeyeceğimiz takım yok bu ligde.

yönetici

Alıntı yapılan: "battal55"Takımın en iyilerinden Adnan da cezalı duruma düştü gereksiz yere..

cezayı denizli kupa maçında doldurur herhalde..

baha55

ceyhunun durumu ne  3  maç mı almısdı..denizli maçında bitiyo demi cezası bjk ile oyayacak yani..ceyhun efendi sanırım gs maçında arkadasları kostukca yüzü kızarmısdır...hatasını affettirir umarımm..

kadir55ist

selam
dün akşamki gibi oynayalım yeter ..
ne bjk ne ts kimse duramaz önümüzde takım öyle mücadele ettiki sezon başından beri böyle mücadele etselerdi ilk üçe girerdik herhalde .
bjk maçında samsundaki arkadaşlara büyük görev düşüyor biz samiyende görevimizi yapmaya çalıştık ama bjk yi ezmeliyiz.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "admin_"
Adnan cezayı denizli kupa maçında doldurur herhalde..
hayır admin kırmızı alsaydı kupada OYNAMAYIP ligde oynardı 4.sarı kart nedeniyle kupada oynuyor ligde oynamıyor maalesef

yirmiuc

jean

diger maclarin skoru lehimize bitti oynadigimliz futbolda guzeldi ilerleyen maclar icin umut tagzeledik insallah devami skorlarla birlikte gelir

ali ihsan

Aldığımız defans adamları orta sahada oynuyor anlamadım gitti ya.Mehmet polat stoper olarak milli takıma gitti bizde ön libero oynuyor.Gueye de aynı Allah tan son maçlarda geride oynuyor.Ayrıca Arıca Tameri artık bek olarak değilde sağ açık olarak oynatırsa solda celil sağda tamer fırtına oluruz.Ve en önemlisi SERKAN AYKUT nerde ya .Arıca ya göre idman eksiği varmış.Bunca haftada  nasıl kapanmaz bu eksik arkadaşlar.Rafael den hayır gelmez beyler hız yok hız adamda tank gibi ya.Bitirici vuruş yapamıyoruz ama bu işin ustası bizde ve kulübede olacak işmi ya.takımın kondisyoneri ne iş yapar.Ne olursa olsun düşmeyeceğiz.Önce Beşiktaşa yaslamamız lazım acil olarak.HAYDİ SAMSUNUM ARTIK RAHAT UYUMAK İSTİYORUM...
KIRMIZI ŞİMŞEKLER......

supporter

Galatasaray maçının ilk yarısı gibi istekli hırslı heyecanlı ve hızlı oynayalım bu maçı alalım çok kritik bir maç gözden çıkarma lüksü yok. samsunsporlular bu maç için seferberlik ilan etmeli hatta uzaklardaki taraftarlarımız gelmeli. çünkü bu şehirde adam gibi adam sayısı çok azalmış artık.

oğuzhan55

gs maçındaki oyunu oynayabilirsek bjk'yi yeneriz.Ama anlamadığım bir şey var?İbrahim Guaye bu takıma defans oyuncusu olarak alınmadı mı?Eğer öyleyse Erdoğan Arıca bu adamdan nasıl yararlanmayı düşünüyor?Guaye fizik olarak baya dik bir oyuncu boyuda uzun.Tam olarak defansta oynatılsa defansif anlamda baya sağlamlaşırız.

beşnumara

oyun iyi ama skora yansıtamadıktan sonra..... neye yarar

bengülü

yenmemiz şart oldu artık bizim için ölüm kalım maçlarımız ölmek var dönmek yok samsunsporum ölümüne samsunspor futbol oynamayın puan alın başka çaremiz yok