TFF 2. LİG 26. HAFTA | Kastamonuspor 1966 - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 06 Mart 2019, 23:44:01

« önceki - sonraki »

ngonge

2.devre oynadığımız tüm iç saha maçlarını kazanırken deplasmanda oynadığımız 4 maçtan 3'ünü kaybettik. Yendiğimiz tek takım 1-0 ile Ankara Demir.

3 deplasmanımız daha var. Hacettepe ve Manisa haydi alabileceğimiz maçlar diyelim. Keçiören maçı bu istatistiklere göre direkt kaybedeceğimiz bir deplasman. Ancak o maç bir farklılık ortaya koyarsak ve galip gelirsek, kalan iç saha maçlarımızda Sarıyer ve Sakarya ile berabere dahi kalsak 75 puanla bir ihtimal çıkabiliriz.

Sonuç aslında açık her şekilde Keçiören'i deplasmanda yeneceksin ve en az 20 puan toplayacaksın. Sonrası Allah kerim.

cembaba

Ben bu mağlubiyeti hocaya bağlarım. Hoca takımın DNA'sı ile oynuyor. Erhan ve Bahattin gibi iki hücum oyuncusunu geriye yardım etmeyen yapılarıyla oyunda tutuyor. Sezon başından beri Erhan'dan kanat olmayacağını çok net gördük. Erhan Kubilay'ın yerinde çok ama çok daha etkili. Kubilay bugün neden çıktı anlayabildik mi? Şu Bahattin'de ne gördü acaba çok merak ediyorum. Ayrıca Ramazan ne yaptı da 18'e giremiyor? Bugün Bahattin'in yerinde çok daha iyi oynardı. Enes'i diğer kanada arkasına da Erkam yerleşebilirdi. Hoca bugün saçma saçma değişiklikler yaptı. Bence maçı hoca verdi bugün. Artık şu takımla oynamadan sezonu bitirelim.... Şampiyonluk gelse de gelmese de.

isa55

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 10 Mart 2019, 21:51:11
Bizim kalan maçları kazanıp Kastamonunun 2 hafta peşpeşe Keçiören ve Sarıyer den puan almasını bekleyeceğiz

Bu kastamonu nun Keçiören maçında hiç şansı yok
Ama Sarıyer maçı bizim maç gibi atanın kazanacağı bir müsabaka olur.

eprianu

Alıntı yapılan: isa55 - 10 Mart 2019, 22:34:36
Bu kastamonu nun Keçiören maçında hiç şansı yok
Ama Sarıyer maçı bizim maç gibi atanın kazanacağı bir müsabaka olur.

Katılıyorum, Keçiörengücü bu Kastamonu'ya çuvalla gol atar, evine gönderir. Kaybettik diye takımımızı yerden yere vuruyoruz ama Kastamonuspor da berbat bir oyun oynadı.

maviay55

Kastamonu takım makım değil Ankarademir bile vura vura bastı bunlara.
Maç kadrosunu görünce şu forumdaki birçoğumuz tehlike çanlarını anlamıştır zaten. Hoca ne yapmaya çalıştı orada mıydı naptı ben çözemedim. İstediği zaman oynayan,istemediği zaman oynamayan oyuncu grubu disiplinsiz teknik ekip ve kadro ile benim bi beklentim kalmadı bu sezona dair.

55_OrHaN_55

Seneye iyi bir teknik direktör transferi ile başlamalıyız. Bütün imkanlara rağmen yanlış hoca seçimi yüzünden 1 yılı heba ettik, üzüldük, yıprandık.

target_t.t.b

bu skorla takımın üzerindeki baskı kalkmıştır.Çok afedersiniz ama artık ne b.k yerseniz yiyin demeyi hakettiler.kalan 8 maç.5 içerde 3 dışarda.sakarya havlu attı gözüküyor içerdeki son maçta rahat geçebilir.eğer 8 de 8 yaparlarsa %99 şampiyon olarak çıkarız ha 24 puanı alıp da keçiören in gerisinde kalırlarsa "ne yapalım olmadı yine de helal olsun" demeyi biliriz.Tekrara düşüyorum ama önümüzde 8 maç play-off a kalırsak da aşağı yukarı bu kadar maç oynamaları gerekecek.tercih bunların.ister 8 finali şimdi oynarlar ister play off larda.Biz bu lig için fazla etik ve profesyonel davrandık bu zamana kadar.bu oyuncu grubu bu profesyonelliğği anlamadı,hakem ve rakipler ise etik duruşumuzu.madem burası çukur kalan 8 haftada çukurun kurallarına göre oynayalım.Çok bişey beklemiyoruz sahaya çıkan 11 in 3ü 4ü "okan dernek yüreğiyle" oynasın yeter.