Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

berusa55

331.Kısa donem olarak ıstanbulda askerlık vazıfemızı yerıne getırıyorum dostlar,hepınızı cok ozledım...

YaşarDoğu

Ooo  şimdiden hayırlı tezkereler abi,

Turuncu

Dartagnan

Akyol

Alıntı yapılan: berusa55 - 09 Ocak 2010, 01:58:07
331.Kısa donem olarak ıstanbulda askerlık vazıfemızı yerıne getırıyorum dostlar,hepınızı cok ozledım...
abi ciddi misin  :P :) Hayırlısıyla mayısta bekliyoruz abi hayırlı tezkereler...

KocumVolkan

hayırlı tezkereler abi..

celebi

berusa kardeş hayırlı tezkereler

europe_55

mehmet yılmaz

Berusa, yemin töreni oldu galiba, İstanbul'da devam mı? 19 Mayıs'ta Samsun'a kvuşursun, iyi zamanda gitmişsin...

FaTiH_HaN

edmontdante

Haydaaaa .Kardeşim adam giderken söylemez mi?Valla iyice meraklanmaya başlamıştım.Özellikle Ordu maçı kadrosunda göremedikten sonra.Neredesin İstanbul'da?

KocumVolkan

Alıntı yapılan: edmontdante - 09 Ocak 2010, 12:22:52
Haydaaaa .Kardeşim adam giderken söylemez mi?Valla iyice meraklanmaya başlamıştım.Özellikle Ordu maçı kadrosunda göremedikten sonra.Neredesin İstanbul'da?

Msn de iletisine İstanbul/Tuzla yazmıştı abi.. kesin bilgiyi o verir elbette ama bakalım tekrar ne zaman fırsat bulupta sitemize girecek :)

Ertuğrul Sağlam

Abi hayırlı tezkereler çoktandır sitede görünmüyorsun bende merak ediyordum nerde diye....

ali ihsan

Hayırlı tezkereler Berusa ...

berusa55

Evet dostlar; dün yemin törenimiz oldu. İstanbul Tuzla piyade okuluna gelen her kısa dönem erbaşlar orda kaldı. Beni merak eden herkese teşekkürler. Hafta sonu çarşı iznine çıktığımda yazarım. Kendinize iyi bakın.