TFF 1. LİG 2020/2021 2. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 3-0 Ümraniyespor

Başlatan _SoN_, 15 Eylül 2020, 10:19:47

« önceki - sonraki »

_SoN_

TFF 1. LİG 2020/2021 2. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Ümraniyespor

Maç Kodu: 2015

SAMSUN YENİ 19 MAYIS

21.09.2020 - 19:00

Evimizde bu sene ilk maçımız, daha organize ve iyi bir maç çıkarmamız lazım. Başarılar SAMSUNSPOR.

Sadece Samsunspor

Umraniye ilk macinda kismen iyi kadro kuran bandirmayi 2-1 yendi. Kadrolarina baktigim zaman oyle cok sivrilen bir oyunculari yok. Saglam oynarsak biraz on bolgede akilci paslar yaparsak 2 0 gibi yeneriz

maço

Ümraniye Bandırma maçını izledim.
Onların da bizim gibi defansif anlayışı sağlam.

Atarsak yeneriz atamazsak yine 0-0 lık bir maç gibi duruyor.

5trawberry

Hocam, gerekli dokunuşları yapacaktır.

Keremcan yerine Erkam
Plumain yerine sakatlığı geçerse Gyasi
Gökhan yerine İlyasla başlar diye bekliyorum.

beşnumara

Alıntı yapılan: maço - 15 Eylül 2020, 10:34:30Ümraniye Bandırma maçını izledim.
Onların da bizim gibi defansif anlayışı sağlam.

Atarsak yeneriz atamazsak yine 0-0 lık bir maç gibi duruyor.
Aynı şekilde düşünüyorum.
Ek olarak eğer mağlup duruma düşersek gol yollarında sıkıntı yaşadığımız için karşılık veremeyip mağlup olabiliriz.

Ümraniye bizim ilk 2 rakiplerinden biri olacaktır. Orta sahadaki dağınıklığa inşallah çözüm buluruz.
Ümraniye bandırma maçına covid-19 nedeniyle oynayamayan oyunculardan yoksun çıktı. Bandırma maçını kazandılar ama attıkları 2. Golde kalecinin büyük hatası vardı.
Ortada görünen bir maç. Hata yapan maçı kaybeder.
İlk 3 hafta beraberlik bekliyordum zaten. Lige milli aradan sonra 5. Hafta İstanbulspor maçı ile başlarız. Sonra istikrara bağlarız diye düşünüyorum.

evolution55

samsundaki taraftar grupları takıma stada kadar eşlik ederse çok iyi olur

jean

Kayipsiz gecmemiz lazim yoksa erkenden homurdanlalar baslar

_SoN_

Alıntı yapılan: evolution55 - 15 Eylül 2020, 11:52:27samsundaki taraftar grupları takıma stada kadar eşlik ederse çok iyi olur

Bu dönemde uygun olmaz hocam.

cembaba

Gyasi ve Oğuz sakatlıklarından dolayı forma giyemeyecek. Oğuz 6 hafta sahalardan uzak kalacak. Bizim orta sahamıza çözüm üretmemiz gerekiyor. Bu kargaşayı aşmak lazım. İzlediğim kadarıyla Burak ve Plumain bir arada oynayamıyor. Bence ya Burak yada Plumain ile başlamamız lazım. Tomane transferi gerçekleşince direk formayı verir mi bilmiyorum hocamız ama hazır geleceği için muhakkak verecektir. İleri üçlümüz Guido-Plumain ve Tomane olmalı. Asıl kargaşa yerimiz orta sahamız. Savicevic 6 numara oynarsa yanlarında Gökhan ve İlyas olacak. Eğer 6 oynamazsa ki büyük bir ihtimalle oynamayacak yine Muhsin oynar. Savicevic bizim oyun düzenimizi bozacak gibi hissettim. Benim beklediğim 11:

Nurullah

Caner-Boli-Yalçın-Kerem

Muhsin
Gökhan - Savicevic

Guido - Tomane - Plumain

Form durumuna göre ise Burak kesinlikle 11 oynar. Ama Plumain'in takıma alışması için ben hocamızın 11'e Plumain'i süreceğini düşünüyorum.

_samsunspor_

Bu maç için 3 puanı önemli olarak görüyorum.Ümraniye de ligin iddialı takımlarından.Hem de takımın özgüven kazanması açısından.Ben bu kez sağ bekte erhan kartalı bekliyorum.Belki sürpriz olarak İlyas da 11 de başlayabilir.

Stoper

_SoN_

Benim bu maç için ilk 11'im . plumain ile başlanır daha sonra guido oyuna girer, gökhal alsan ile başlanır, ilerleyen dakikalarda kubilay oyuna girer, Tomane ile başlanmazsa Ahmethan ile başlanır ileride tomane oyuna girer, ama direk oynatmak lazım bence Tomaneyi.

ugurozkan

ben tomane ile ahmethan'ın beraber oynayacağını düşünüyorum. ahmethan ilk maçta burak'tan da plumain'den de diri görüntü verdi, ileri üçlü sürekli pozisyon değiştirirken ikinci yarıda epey sol açık gibi oynadı. bu maçta da ahmethan ve tomane'nin yanına burak ya da plumain eklenir. zaten burak da plumain de de 90 dakikayı çıkartamaz, dönüşümlü oynarlar bir süre.

asıl sıkıntı ortadaki üçlüde. muhsin ile vukan oynar. tahminim ilk yarı gökhan alsan'a bir şans daha verileceği yönünde. ilk maçtaki gibi oynarsa bir daha ilk onsekize bile giremez ama.

ata55

Kazanırız.
İStanbul'un bes para etmez semt takımlarından birisi Ümraniye.

orucreis