Başımız Sağolsun; HarbiSamsunsporlu'yu Kaybettik!

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Mart 2010, 14:36:47

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

lucarelli

Çok üzüldüm. Allah gani gani rahmet eylesin, toprağı bol olsun.

erkutdem55

Çok üzüldüm,Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun

sejoe

ahmet55

Allah Rahmet Eylesin.
Tertemiz Bir Kardeşimizi daha Toprağa Veriyoruz.
Mekanın Cennet Olsun.

yasemin 5516

duyunca çok kötü oldum Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin  :'( :'(

ali ihsan

:-[    :-[     :-[ 

Başımız sağ olsun.Çok üzüldüm.Allah yakınlarına sabır versin.Gencecik bir Samsunspor'luyu daha kaybetmek çok zor hakikaten ...

**KaR6**

göz göre göre kaybettik kardeşimizi.. yüz yüze hiç görüşemedik ama site üzerinden konuştugumuz olmuştu, yakın arkadasımı kaybetmiş gibi oldum, Allah rahmet eylesin..

mehmet yılmaz

Harbi Samsunsporlu idin Süleyman Can!

Onunla önce sanal ortamda tanıştım. Sitemiz samsunspor.biz'in müdavimlerinden birisiydi Süleyman. 24 yaşında idi ve yaklaşık 15 yıldır, hiç bir tedavisi olmayan ALS hastalığıyla savaşıyordu. Böyle söylemişti bana. Ancak insan gidip gördükten sonra daha bir anlıyor onun dünyasını. Şöyle söyleyeyim, bizim klavyede 15-20 saniyede yazdığımız bir cümleyi o 4-5 dakikada ancak yazabiliyordu. Bir çubuk vasıtasıyla kullanabiliyordu klavyeyi. Buna rağmen bütün dünyası samsunspor.biz ve Samsunspor olmuştu. Bilgisayarında ana sayfası da masa üstü fotoğrafı da Samsunspor'la dolu idi. Sonra birkaç kere ziyaretine gitme fırsatım oldu. Sitede kendisine seçtiği lakaba çok uygun birisiydi; Harbi Samsunsporlu idi. 

Benimle birlikte düştü Samsunspor da demişti bir keresinde. Süper Ligdeyken maçlara gidebiliyormuş ama sonrasında durumu daha da ağırlaşınca gidemez olmuş. İkiniz birlikte kalkarsınız Süleyman demiştim de, ben kalkamam da abi, "Samsunspor kalksın" yeter demişti. Kendi çabalarıyla, tutmayacağını bile bile "10.000 Samsunsporlu Yürek" diye bir kampanya başlatmıştı. Kendi acılarını, derdini unutmuş Samsunspor'u kurtarmak istiyordu. Hatta federasyon başkanı Mahmut Özgener'e de telefonla ulaşmış ve Samsunspor'a yardım sözü almıştı. Onun ki öyle bir kara sevda idi işte...

Cuma günü aradım evlerini, "Buca maçına giderken, seni götürelim" diyecektim. Epeydir maça gelemiyordu ama kimse açmadı telefonu. Demek ki sonuna denk gelmiş, imanla bezediği çileli hayatının.

İlkokula giderken hastalığı fark edilmiş. ALS, yani kas erime hastalığı, hani şu eski futbolcular Sedat Balkanlı ve İsmail Gökçek'in rahatsızlıklarından. Maalesef tedavisi yoktu bu hastalığın. Gözlerimdeki yaşların bir gün onun için akacağını biliyordum, çünkü mukadderattı ama yine de o kadar üzgünüm ki. O, başındaki o büyük sıkıntıya rağmen iman dolu bir çocuktu, metindi... Dua ediyor, tabiri caizse Hz. Eyüp sabrı gösteriyordu. Ve bütün bunların yanında katıksız, eklentisiz gerçek bir Samsunsporlu idi.

Ne ayağa kalkmak ne de iyileşmek, tek dileğim seni şampiyon görmek diyordu adeta; o günler de gelir Süleyman, yeter ki senin gibi Harbi Samsunsporlular hiç bitmesin!

Mekânın cennet olsun Süleyman kardeşim. Süper Ligi göremedin ama Cenab-ı Allah'ın cennet bahçelerini göreceksin inşallah. Başta değerli ailesi olmak üzere bütün sevenlerine ve Samsunsporlulara baş sağlığı dilerim.

mehmet yılmaz

Alıntı

Acı Kaybımız; Süleyman'ı Kaybettik!

Sitemizin müdavimlerinden HarbiSamsunsporlu nickli Süleyman Can'ın vefat haberini almış bulunmaktayız. Süleyman kardeşimize Allah'tan rahmet, ailesi ve Samsunspor taraftarlarına sabırlar dileriz.

24 yaşında olan Süleyman Can ( harbisamsunsporlu ) 15 yıldır çaresi olmayan ALS hastalığı ile mücadele ediyordu. Metanetini, sabrını ve Samsunsporluluğunu hiç kaybetmeyen Süleyman, son 3-4 aydır rahatsızlığının artmasından dolayı daha mustaripti.

Cenazesi dün öğle kaldırılan Süleyman Can'ın vefatı, samsunspor.biz camiasını, sevenlerini ve Can ailesini derin bir kedere gark etmiştir.

Mekanın cennet olsun ey güzel insan, Harbi Samsunsporlu Süleyman! O çok özlediğin Süper Ligi tekrar göremedin ama Cenab-ı Allah'ın cennet bahçelerini göreceksin inşallah... 

www.samsunspor.biz

FK_SAMSUN

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 14 Mart 2010, 15:40:34
:-[    :-[     :-[ 

Başımız sağ olsun.Çok üzüldüm.Allah yakınlarına sabır versin.Gencecik bir Samsunspor'luyu daha kaybetmek çok zor hakikaten ...

55.hakan

Allah rahmet eylesin gerçekten çok iyi bir Samsunsporluyu kaybettik

Serkan

Gözyaşlarına boğdun bizi Süleyman.. Mekanın cennet olsun güzel insan

Yokmudur şu satırları okuyan bir Futbolcu Yönetici girsin okutsun Şu satırları Takıma

Çıksınlar yarın maçı kazansınlar Süleyman'a Hediye etsinler....