Teşekkürler Potanın Prensesleri

Başlatan 34_55, 01 Mayıs 2009, 04:23:09

« önceki - sonraki »

Kaya

Bunu söylemek istemezdim ama mecbur bıraktılar helal size kızlar bazı ERKEK geçinenlerden daha ERKEKçe mücadele ettiğiniz ve formanızın hakkını verdiğinizi için.forma için ağlayan oyuncuyu özlemişim bee çok büyük gurur duydum

berkay55

bu sene sevinmemizi sağlayan tek kızlar vardı hepsıne helal olsun emegı gecen CANTUĞ Hocaya,ARMAN Hocaya,HÜSEYİN Başkana ve diğer emeği gecenlerden Allah razı olsunn...Kızlar bize mutluluk yaşattıgınız ıcın size minnettarız

METE_55

Evet gerçekten teşekkürler CANTUĞ HOCAM VE YARDIMCILARI SİZİDE UNUTMADIK ama arkadaşlar artık birşeye dikkat edilmeli geçen yıl sezon başında ve ortasında takımda yani yönetimden bazı isimler  CANTUĞ HOCAYA cephe almışlardı onu yemek ve yollamak için her yolu denediler inanınki, ama allah o kadar büyükkü  cantuğ hocayı yemek isteyenler açtıkları çukura kendileri düştüler ben bu işi anlamadım zaten yani takımın başında buraya kadar tırnaklarıyla kazıyarak gelen bir kişiyi hemde SAMSUNLU VE SAMSUNSPORLU olan bir hocayı neden istemezlerki o yüzden sevgili başkanımız  HÜSEYİN TAYİNCİ abim lütfen dikkat edermisin bu sefer yönetiminde (İRLANDALILAR) olmasın gerçek samsunlu ve samsunspor sevdalıları olsun....BİR SEVDADIR(SAMSUNSPOR VE SBK)..55

salon55

aldığım duyumlara göre maddi imkansızlıklar sebebiyle yönetim gerekli desteği bulamadığından takımımız ligden de çekiliyor avrupayada gidemiyor muş!!!!

34_55

yazıklar olsunbe eğer bu olaylar gerçekse UTANIN SAMSUNUN SAHİPLERİ......

Ollivanders

Yuhhhhh !!!!!  avrupaya gidemiyoruz ole mi ! yazıklar olsun  Kızlar  oynadılar terlerinin vson damlasına kadar oynadılar ama avrupaya gidilemiyor neden PARASIZLIK yazıklar olsun

cem and naz55

Alıntı yapılan: salon55 - 20 Mayıs 2009, 20:57:38
aldığım duyumlara göre maddi imkansızlıklar sebebiyle yönetim gerekli desteği bulamadığından takımımız ligden de çekiliyor avrupayada gidemiyor muş!!!!
bu haber doğru ben yazacaktım arkadaş benden önce davranmış anlaşılan oyuncular var ama maddi sıkıntıdan imza atılamıyor ligden çekilme gibi bir durum var ligden çekilirsek zaten avrupada da otomatikman oynayamıyoruz teknik ekib herşeyiyle hazırmış transfeer edileceklerle inceden görüşülmüş bile ama destek yok..olay ciddi boyutta

Ollivanders

Alıntı yapılan: cem and naz55 - 21 Mayıs 2009, 18:33:25
bu haber doğru ben yazacaktım arkadaş benden önce davranmış anlaşılan oyuncular var ama maddi sıkıntıdan imza atılamıyor ligden çekilme gibi bir durum var ligden çekilirsek zaten avrupada da otomatikman oynayamıyoruz teknik ekib herşeyiyle hazırmış transfeer edileceklerle inceden görüşülmüş bile ama destek yok..olay ciddi boyutta

bu vurdumduymazlık bızı oldurecek! Kanser olmaya aday bir taraftar kitlesiyiz.

Akyol

Al işte 40 yılın başı Avrupaya açılıyoruz başımıza gelen işe bak  >:(

Tribün_ali

Beni askerde tek sevindiren samsun basketli kzılardı onlar yenince ben gurur duyuyordum işde bir samsun klasiği sahipsiz şehrin sahipsiz takımıyız

berusa55

Her zamanki Samsun klasiği! Bizim en büyük sıkıntımız bu işte. Bir sene yetti bize. Tadı damağımızda kaldı ve bitti SBK muhabbetimiz de. :-\

yaman55

Alıntı yapılan: berusa55 - 22 Mayıs 2009, 02:05:54
Her zamanki Samsun klasiği! Bizim en büyük sıkıntımız bu işte. Bir sene yetti bize. Tadı damağımızda kaldı ve bitti SBK muhabbetimiz de. :-\

AntZ

22 Mayıs 2009, 06:56:19 #27 Son düzenlenme: 22 Mayıs 2009, 06:58:52 Ant55
Avrupa ya gidemesek bile bu gidişle adımızı basketbolda ligden takım çekme rekortmeni olarak tarihe yazacağız!  >:(

Dalga geçer gibi ne zaman başarıyı yakalasak ligden çekiliyoruz, 2 kere lige çık çekil, Avrupa ya git çekil, bu gidişle başarılı olmamak için dua edeceğiz  :-[

Sonuç; Bu şehirde başarı alkışlanıyor, sahipleniliyor ama desteklenmiyor malesef...

Sn. Büyükşehir Belediye Başkanımız bu başarının öneminin farkında ki, salon yapma sözü veriyor, ama benim anlamadığım böyle büyük yatırımlar şehir mobilyası olsun diye mi yapılıyor yoksa sportif başarıyı desteklemek için mi? Biraz da takımın desteklenmesi gerekmez mi?

jean

bu is biter bir sene iyi dayandik yine ben oynayamaz diyordum gecen sene bile

cem and naz55

halk gazetesinin haberine göre julınin menejeri gs la anlaştıklarını açıklamış...olayın boyutları kötü gidiyor..sbk büyük sıkıntı içinde..