TFF 1.LİG 2020-2021 21. HAFTA | Akhisarspor 1-4 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 07 Şubat 2021, 11:32:17

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

Maçın adamı Yasin.Maçın kötüleri Boli ve Yalçın'ın sürekli geri pas vermesi,TRT spikerinin saçma yorumları ve ofsayt pozisyonlarının tekrar gösterilmemesi.

Raqua55

2'nci yari 2-3 tane kritik ofsayt pozisyonu vardi tekrarin olmamasi cok ilginc.

jean

Mecburmuyuz gol yemeye her mac anlamis degilim bu macida atlattik cok sukur yine kimi dakikalarda cok tutuktuk neyseki tehlikeye girmedi mac daha hakim oynamaliyiz insaallah bu yolun sonu super lig

muzaffer4

Eğer yanlış hesaplamadıysam sezon başından beri ilk defa maç başına 2 puan ortalamasının üstüne çıktık.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 13 Şubat 2021, 19:49:13Eğer yanlış hesaplamadıysam sezon başından beri ilk defa maç başına 2 puan ortalamasının üstüne çıktık.

muzaffer4

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 13 Şubat 2021, 22:07:27

Daha önce 2 puan ortalamasını görmüşüz ama bugün ilk defa o ortalamayı geçmişiz

ata55

La ne güzel bastık öyle :))))
Özlemişiz.
Şampiyon olacağız, geliyoruz...

isyan

Ikinci yarida rakip alandayken her an gol atabiliriz dedim, bu yil ilk kez bu konuda rahattim. Ofansif hattimiz cok iyi. Umarim Ertugrul Hoca her hafta bu verimi alabilir.

mehmet yılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=9imOU0U4QKE&t=992s

Maçı değerlendirmeye çalıştık.

Bu maç, bu sezonki hiç bir maçımıza benzemedi. Farklı bir senaryosu oldu. Takımın şampiyonluk havasına girdiği kesin, Allah'ın izniyle bu sene döneceğiz Süper Lig'e.

brigand

Altay'ın, ADS'nin, İstanbul'un puan kaybettiği haftada aldığımız bu galibiyet altın değerinde. İlk devrede gol sonrası oynadığımız tutuk oyunu, ikinci yarıda tempomuzu artırarak telafi ettik ve doğal olarak karşılığını aldık. Özellikle böyle takımlara karşı, maçın belli bölümlerinde tempomuzu yüksek tuttuğumuzda kadro yapımız gereği sonucu almamamız mucize olacaktır. Takımın bunu içselleştirmesi lazım artık. Özellikle Yasin'in bir nebze silkelenmiş görüntüsü olumlu bir gelişme oldu. Kayıpsız geçmemiz gereken maçta 4 gollü galibiyet moral motivasyonumuzu daha da arttırdı. Son olarak eksiği olmayan bir Akhisar, ilerleyen haftalarda can yakabilir. Rakiplerimizden puan almaları dileğiyle. 

_SoN_

Tahmin ettiğim kadro Burak haricinde hemen hemen aynı oldu, takımın nasıl seviye atladığından daha ikinci yarının ilk maçında bahsetmiştim, bunu bu maçla daha iyi görmüş olduk, rakibin sıralamasındaki yeri bizleri aldatmasın, ben Akhisar'ın bu sene ligten düşeceğine inanmıyorum, toplarlanıp lige asılacaklardır. Burada bizim takım oyunumuzun ve ilk 11 in şekillenmesinin çok önemli bir rolü var, bu birbiri ile aynı kalitede oynayan oyuncuların ilerleyen maçlardaki futbolundan daha fazla zevk alacağımıza eminim.

Maça başlayan ilk 11 de Burak tercihini hoca kolay kolay değiştirmeyecek gibi görünüyor, ama bence solda Yasin Sağda Hamroun ortalarında Gökhan Karadeniz, ilerde ise mathias olursa bu takımı şuan ligte durduracak takım olamaz. Hocanın Burak'la başlamasını da anlıyorum,oyuncunun tecrübesi ve kalitesi ortada, bunuda eleştirmeyeceğim.

Defansımızda solda Keremcan sağda caner, ortalarında yalçın ve boli, sakat ve cezalı olmadığı sürece oynarlar. Önlerinde dje dje değişmez ama saveseviç ısıran ve pasör özellikli futbolundan bu savruk ve zayıf görüntüsünü düzeltmezse orada formayı kaptırabilir.

Takımımızda yedek kulübesinin sağlam olması, ilk 11 de oynayanların sahada çok daha fazla koşmasını ve mücadele etmesinide sağlayacaktır.

Maçta rahat bir skor almamızın en önemli aktörlerinden olan Yasin'in gelişine en çok sevinenlerdendim, Yasin çok farklı bir oyuncu, liderlik karakteride var, yeterki takımı benimsesin ve alışsın, bu özel futbolunu devam ettireceğine ve bize daha çok faydalı olacağına inanıyorum.

Önümüzdeki İstanbul maçından önce altın değerinde bir 3 puan aldık ve avantajlı bir şekilde rakibimizle oynayacağız, bu avantdaj ve güzel futbol onları baskı altına alacaktır, bahsettiğim ilk 11 ile orada da başlarsak ben kazanacağımıza inanıyorum. Tebrikler SAMSUNSPOR, yolun sonu ŞAMPİYONLUK inşallah.