Bolu Gerede Kampı Hazırlık Maçı SAMSUNSPORUMUZ-Khazar Lankaran:

Başlatan kaan, 14 Temmuz 2009, 11:31:29

« önceki - sonraki »

Kodalak

yapılan ilk kamp kondisyon yükleme amaçlı,samsundaki ve 2.bolu kampında hazırlık maçları yapılır.Zaten Samsundaki kampta taktik idmanlar başlar diye düşünyorum,oyun planını uygulatmaya başlar futbolcularına,2.bolu kampındada bol maç yapar kadroyu hem istediği taktik oyununa yaklaştırır,hemde futbolcularının yeteneklerini daha iyi görüp ona göre lige hazırlar.

King Of The North

Giresuna gol atmak hedefinin dışında bir de en 2 deplasman maçı kazanmak olmalı hedeflerimiz arasında.

55.hakan

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 20 Temmuz 2009, 15:43:14
Giresuna gol atmak hedefinin dışında bir de en 2 deplasman maçı kazanmak olmalı hedeflerimiz arasında.
hedef biraz büyük olmadı mı ;D

King Of The North

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 20 Temmuz 2009, 16:37:40
Sen Samsun'sun büyük düşün ;)
valla her zaman büyük düşünüyoruz ama küçük adamlarla da olmuyor işte.ne hallere düştük.bugün karabüksporun taraftar sitesine girdim.adamlar bizi çok kolay rakip görüyor.transfer de sessiz kaldığımızdan dolayı.ama şu lig bir başlasın göreceğiz şişme balonları

Azeri_Lenkeranlı

Bugün saat 13-00 Türkiye saatiyle bizim fikstür çekilecek,bakalım inş hayırlısı neyse o olur,hepimiz ilk maçın içerde olmasını diliyoruz...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Azeri_Lenkeranlı - 03 Ağustos 2009, 10:30:53
Bugün saat 13-00 Türkiye saatiyle bizim fikstür çekilecek,bakalım inş hayırlısı neyse o olur,hepimiz ilk maçın içerde olmasını diliyoruz...

Fatih sonkaya hariç tüm takıma başarılar, umarım ligde istediğiniz yerde olursunuz

Ollivanders

Azeri_Lenkeranlı

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 03 Ağustos 2009, 10:32:43
Fatih sonkaya hariç tüm takıma başarılar, umarım ligde istediğiniz yerde olursunuz

Fatih Sonkaya ile aranızda yaşananların hoş bişey olmadığını biliyoruz,bizde böyle olmasını istemezdik,ben inş antremanda sorucam kendisine,neden böyle yaptın diye,bi Xezer  Lenkeran forması giyen futbolcuya yakışmaz böyle şey diye söylicem ona.Ama Fatih bizim takımda oynuyosa,ve onun atıcağı goller bizim attığımız gol diye geçerlilik kazanıyosa,onada başarılar dilerseniz seviniriz

veis

ÖNCE AGRESİF TUTUMUNDAN VAZGEÇSİN ONDAN SNRA KENDİSİNE BAŞARI DİLİYELİM.KALDIKİ SİZİN İÇİNDE ÇOK KRITİK BİR MAÇDA BU SAÇMA SAPAN HAREKETİ YAPAR KIRMIZI KART GÖRÜR VE EKSİK KALIRSAYI DA DÜŞÜN.

Azeri_Lenkeranlı

anlıyorum,bizde böyle agresif oyuncular var biraz,hepiside defans oyuncuları,ve onların agresivliği yüzünden avrupa maçlarımızda olsun,derbi maçlarımızda olsun,hep son anlarda 10 kişi kaldık

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Azeri_Lenkeranlı - 03 Ağustos 2009, 10:38:21
Fatih Sonkaya ile aranızda yaşananların hoş bişey olmadığını biliyoruz,bizde böyle olmasını istemezdik,ben inş antremanda sorucam kendisine,neden böyle yaptın diye,bi Xezer  Lenkeran forması giyen futbolcuya yakışmaz böyle şey diye söylicem ona.Ama Fatih bizim takımda oynuyosa,ve onun atıcağı goller bizim attığımız gol diye geçerlilik kazanıyosa,onada başarılar dilerseniz seviniriz
biz adamlık vasfı taşıyan herkesi başımız gözümüz üstünde tutarız.sadece 4  küçüler denilen ist haramileri ve ts nin adı bizim semtimize uğrayamaz.ama fatih sonkaya futbolcu olmuş ama daha adam olamamış

eLLis