Bolu Gerede Kampı Hazırlık Maçı SAMSUNSPORUMUZ-Khazar Lankaran:

Başlatan kaan, 14 Temmuz 2009, 11:31:29

« önceki - sonraki »

Azeri_Lenkeranlı

bafradan55

Ne dostluğu yahu Azer halkı bizim KARDEŞİMİZdir, benim anam bacım onun onun ki benim. İki Türkiye Cumhuriyeti takımı arasında olanlar burada da olabilir kimse kardeşliğe çamur atmamalı.

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: bafradan55 - 16 Temmuz 2009, 00:00:33
Ne dostluğu yahu Azer halkı bizim KARDEŞİMİZdir, benim anam bacım onun onun ki benim. İki Türkiye Cumhuriyeti takımı arasında olanlar burada da olabilir kimse kardeşliğe çamur atmamalı.

Azeri_Lenkeranlı

Alıntı yapılan: bafradan55 - 16 Temmuz 2009, 00:00:33

aynen kardeşim,katılıyorum sana.Olayı fazla büyütmeyelim,biz bir millet,iki devletiz !!!

Akyol

Azeri kardeşlerimizin yeri apayrıdır maçta olan olaylar kendi ülkemizde de rastlanılan gerginliklerdendir.Olmasa daha güzel olurdu ama olmuş olmasıda kardeşlerimizin gözümüzde ki değerlerini düşürmez.

beşnumara

işin enteresan tarafı bu pizliği yapan azeri değil ::) istanbul kulübünün suyunu içmiş bir ...

europe_55

Haberı gazetede okuyunca gerçekten şok oldum.
Ama işin enteresan tarafı, futbolcularımıza o tekmeleri vuran oyuncu Fatih Sonkaya'dır >:( yani Türktür...

Kais

bu fatih sonkaya nereli? :D boşverin AZERİ TÜRK hepimiz kardeşiz.

Kais

grkn55

Alıntı yapılan: serkans - 17 Temmuz 2009, 00:08:16
erzurumlular yiğit olur aslında.erzurumdan böyle oynak adamlar çıkmas pek ama işte naparsın fatüh ürekin hemşerisi naparsnn  ;D

kardeş öle demesen iyiydi ya benim baba tarafı da oralı :)

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: grkn55 - 17 Temmuz 2009, 11:12:18
kardeş öle demesen iyiydi ya benim baba tarafı da oralı :)

biz bursada yaşıyoruz o zaman biz hiç yazmayalım  ;D ;D ;D ;D

Akyol

Türkyemin her yeri yiğit dolu bakmayın arada bozuklar çıktığına zaten o öküz Türk örf adetleri ile büyüse öyle tekmeler atmazdı... >:(

veis

koca kamp döneminde tek maç yapmak bence çok saçma ligler başlayacak 1 ay kadar zaman kaldı hoca tek maçla yetindi.aslında 3-4 maç yapıp ona göre düşünceleri netleşirdi.umarım vardır bildigi.

Tufan

kampın 2. etabında 4lü turnuvaya katılcaz veis abi orda 3 tane hazırlık maçı yapıcaz rakipler Hacettepe AntepBB Karabük.

beşnumara

Alıntı yapılan: veis - 20 Temmuz 2009, 08:08:56
koca kamp döneminde tek maç yapmak bence çok saçma ligler başlayacak 1 ay kadar zaman kaldı hoca tek maçla yetindi.aslında 3-4 maç yapıp ona göre düşünceleri netleşirdi.umarım vardır bildigi.
abi 12-13 gün kamp yaptılar ve kondisyon ağırlıklı idman yaptırdığını düşünüyorum.bekleyip görecez.boluya bir daha giidlecek.o zman maçlar yapılacak.hem biliyosun tek hedefimiz giresuna gol atabilmek bu sene :D