Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

furkan5534

Alıntı yapılan: CemBaba - 22 Mart 2009, 16:39:29
Arkadaşlar ben bu kadar karamsar olmamalıyız diye düşünüyorum... Ayrıca önümüzde 7 maç var 4 ü içerde 3 ü dışarda. 3 tane maçtan en az beraberlikle ayrılsak. Play off şansımız yine var yani. çok değil 2 maç üst üste galibiyet serisi yakalayabilirsek. Play off şansımız halen var.

evet zaten playoff'la aramızda 9 puan fark var

cembaba

Alıntı yapılan: farUqras - 22 Mart 2009, 16:38:01
bencede muhabbet olur. onur ve zeki abi gelsin tabi.. zaten onur abi samsundaymısss=)

Gideriz ya yakın zaten. İnşallah :)

guvener55

Alıntı yapılan: Mert 55 - 22 Mart 2009, 16:39:08
Bence fazla zafer sarhoşu olmayalım alttaki takımlarla aramızdaki puan farkı çok az.Haftaya karabükten kesinlikle en azından 1 puan ile dönmeliyiz.

doğrudur kanka.haftaya gidiceniz mi maça??

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: Mert 55 - 22 Mart 2009, 16:39:08
Bence fazla zafer sarhoşu olmayalım alttaki takımlarla aramızdaki puan farkı çok az.Haftaya karabükten kesinlikle en azından 1 puan ile dönmeliyiz.

benim şahsen galibiyetten çok rize ordu ve girsunun yenilmelerine sevindim samsunspormuzda bu gelişmeler karşısında günümüzü bayram yaptı zafer ve sarhoşluk yok :)

cembaba

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: kırmızıbeyaz55 - 22 Mart 2009, 16:36:16
giresun  ordu  ve rize neticede karadeniz takımı ve biz onlara yıllarca örnek klüp modeli olmuşuz düştüklerinde sevinmek bize yakışmaz kanaatindeyim
neticede hallerine bakıpta bize kafa tutup her pisliği yapan babada olsa beter olsun diye bakarım arkadaş ;D

ugrass

kýrmýzýbeyaz55

bayramlarımızı ;feneri gsarayı beşiktaşı trabzonu; kadıköye asamiyene inönüye avniakere gömdüğümüz günlere saklayalım O günlerde Gelir yakında inş...

nilsah

2007 - 2008 Sezonunda görülen sarı kartlar, 2008 - 2009 Sezonunda geçerli değildir.
Profesyonel Ligler, PAF Ligi, Deplasmanlı Süper Gençler Ligi ve Fortis Türkiye Kupası müsabakalarında sarı kart
uygulaması kendi kategorilerinde geçerli olduğundan sarı kart uygulaması her kategori için ayrı ayrı değerlendirilir.
Aynı sezonda, Profesyonel Lig (Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig) müsabakalarında üst üste
veya aralıklı dahi olsa ihraca dönüsmeyen ihtarlık hareketleri nedeniyle toplam 4 (dört) sarı kart gören futbolcular ilk resmi
lig müsabakasında oynatılamaz.
Bir müsabakada verilen sarı karttan sonra, aynı müsabakada futbolcunun doğrudan kırmızı kart veya bu futbolcunun ikinci
sarı kartlık eyleminden ötürü kırmızı kart görmesi halinde, bu futbolcunun gördüğü sarı kartlar hakem tarafından raporda
belirtilmez ve toplam 4 (dört) sarı kart hesabında dikkate alınmaz.

Gaziosmanpaşalı3455

Mert

Alıntı yapılan: guvener55 - 22 Mart 2009, 16:40:42
doğrudur kanka.haftaya gidiceniz mi maça??

Bilmiyorum babacan bolu maçından sonra soğudum ama belli olmaz sen gidiyomusun?

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: kırmızıbeyaz55 - 22 Mart 2009, 16:42:43
bayramlarımızı ;feneri gsarayı beşiktaşı trabzonu; kadıköye asamiyene inönüye avniakere gömdüğümüz günlere saklayalım O günlerde Gelir yakında inş...

bank asyada ki bayramlarımız bunlar o dediğin stadlarda şenlik olucak hele bi çıkalım

gnc bengülü

yenmemız guzel oldu.kalan maclarımızda en az 3ünü alsak küsme korkumuz olmaz.biraz rahat sezon geçiririz.

Recep

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 22 Mart 2009, 16:40:50
benim şahsen galibiyetten çok rize ordu ve girsunun yenilmelerine sevindim samsunspormuzda bu gelişmeler karşısında günümüzü bayram yaptı zafer ve sarhoşluk yok :)
kendi galibiyetinden çok başka takımların yenilmesine sevinmek geçekten enterasan :o

HoliganSamSunLu