Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

cem 55

ne alaka arkadaslar kırmızı da sarı kart silinir mi yanlıs biliyosunuz murat haftaya yok acı ama samsunsporumuzda yok

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: furkan5534 - 22 Mart 2009, 16:29:41
Giresun'a girdi :D ohhh (dybıkır 1-0 giresun)
Ordu'ya Girdi   :D ohhh  (sakarya 2-1 ordu)
MALATYAYA girdi OHhh :D (SAMSUNSPOR 2-0 malatya)
Rizeyede girdi Ohh :D       (kasımpasa 4-0 rize )
:D:D.d:D::D.D.D.d.d.

böyle güzel hafta olurmu yaaaa

celebi

Gaziosmanpaşalı3455

MALATYAYI KÜMEYE GİDEN BU YOLDAN FERİŞTAHI GELSE KİMSE ALAMAZ ;DADAMLAR KAFASINA KOYMUŞLAR KÜMEYİ

Recep

maç benim için 1-0 bitti turgut attığı golü alsında .........
adam topçu değil boşuna sahada 10 kişi oynuyoruz

55.hakan

Alıntı yapılan: jean - 22 Mart 2009, 16:27:59
su an ise baslicam stres icindeydim maci kazandik biraz olsun rahatladik gonul rahatliyla ise baslicam muratin cezali olmasi kotu oldu karabuk guclu bizden umarim oradanda 1 puani kopaririz
murat cezalı ama o olsa da kaybediyoruz deplasmanda içerde ihtiyacımız var ona..karabük maçında sarı kart cezasını tamamlaması iyi oldu içerde oynayacağımız diyarbakır altay maçlarında kadrodaki yerini alacaktır

CriminaL

Alıntı yapılan: farUqras - 22 Mart 2009, 16:29:28
BU arada muratın kırmızı kartı gördukten sonra sarılarda siliniyor benim bildiğim ya.. :S

silinmez murat haftaya yok

ugrass

hayırlısı bakarız tff sitesine.. şimdi galibiyetmiizi kutlayalımmm.....

Gaziosmanpaşalı3455

22 Mart 2009, 16:31:29 #803 Son düzenlenme: 22 Mart 2009, 16:33:33 Gaziosmanpaþalý3455
Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 22 Mart 2009, 16:30:18

böyle güzel hafta olurmu yaaaa
AYNEN KATILIYORUM  BÖLE GÜZEL HAFTA OLURMU YAAAAAAAAA ÇAYLAR BENDENNNNNNNNNN ;D ;D ;D ;D ;D ;D OHHHHHHHHHH 55 Cİ SAYFADAKİ YORUMA BAKIN AMMA GÜZEL Giresun'a girdi Kahkaha ohhh (dybıkır 1-0 giresun)
Ordu'ya Girdi   Kahkaha ohhh  (sakarya 2-1 ordu)
MALATYAYA girdi OHhh Kahkaha (SAMSUNSPOR 2-0 malatya)
Rizeyede girdi Ohh Kahkaha       (kasımpasa 4-0 rize )
Kahkaha:D.d:D:Kahkaha.D.D.d.d.

red_white

Alıntı yapılan: red_white - 22 Mart 2009, 16:29:06
evet maç bittikten sonra hızını alamayan benzami turgut 3 golü atıyor maç bitmesine rağmen hakem golü veriyorrr    ;D

golü cem 55 e armağan ettiğini açıkladı son dakikaa  ;D

furkan5534

GençKozluklu

Bu maçı muhteşem taraftarımız kazandı. Stadta inanılmaz bir atmosfer varmış. Zaten galip gelemezsek bu taraftara yazık olurdu.

Haftaya Karabük'te daha rahat olacağız. Karabük'e de kimin büyük olduğunu gösteririz. Bizim adımız yeter onları yenmeye

guvener55

fincanı taştan oyarlar aman oyarlar malatyaya böle .........................

ferahkorkut

Murat
Alıntı yapılan: cem 55 - 22 Mart 2009, 16:30:13
ne alaka arkadaslar kırmızı da sarı kart silinir mi yanlıs biliyosunuz murat haftaya yok acı ama samsunsporumuzda yok
Murat boluspor macında cift sarıdan kırmızı gördü.Bence de sarılar silinecek.Umarım düsündügüm gibi olur..

ugrass

turgutun atııgı gol bos kaleymiş. son dkka die kalecileri kalemize gelmiş.. =)