Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

Akyol

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 19 Mart 2009, 23:31:22
rüyamı görüyorsunuz siz
nasıl yani yok mu böyle bişey? hayaller suya düşmesin  :-\

celebi

ramcQ_55

şimdilik yok diyebiliriz ama olursa sadece
şirinler mekansızlar ve söğütlübahce olur gerisi gelmez gecmişde örnekleri var

ramcQ_55

Alıntı yapılan: celebi - 19 Mart 2009, 23:32:31
şundan dolayı karşımızdaki malatya değilde yenilirsek düşeriz diye

bu takım deil kümeye düşmek uzaydaki kara deliğe bile düşmez

beşnumara

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 19 Mart 2009, 23:34:12
şimdilik yok diyebiliriz ama olursa sadece
şirinler mekansızlar ve söğütlübahce olur gerisi gelmez gecmişde örnekleri var
stada kadar belki hepsi katılır da statta en fazla şirinler mekansızlar ve söğütlübahçeliler olur. olmaması gereken bir şey ama malesef...

CriminaL

malatya kümeye

pitbul055

Nuri Asan

Alıntı yapılan: celebi - 19 Mart 2009, 12:15:11
gruplar maartonda olacak değil mi arkadaşlar

şu an için öyle bir bilgi yok biz yine aynı yerimize gideriz,bekleriz abilerimiz maratona geçilcek derlerse geçeriz.

Kodalak

BÜTÜN GRUPLAR MARATONDA BİRLEŞSİN BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR BU MAÇ VE KALAN MAÇLARDA ÖNEMLİ LİG SONUNA KADAR BÜTÜN GRUPLAR BİRLEŞMELİ YÖNETİMDE YOK BARİ TARAFTARLAR ARASINDA BİRLİK OLSUN VE FUTBOLCULAR DAHA ŞEVKLİ OYNASIN '''GERÇEK TARAFTAR BÖYLE GÜNLERDE BELLİ OLUR'''' O YÜZDEN YÖNETİM BOŞLUĞUNU BÜYÜK SAMSUNSPORUN BÜYÜK TARAFTARI DOLDURUR.SAĞDUYULU OLAN GRUP LİDERLERİNİN BÖYLE KRİTİK BİR DÖNEMDE DUYGUSAL DAVRANMAYACAKLARI DÜŞÜNCESİNDEYİM.GRUPLAR BİRLEŞİR.

veis

geçen seneki maçda biz sbç ile girdik maça.sbç resmen süperdi ardından mekansızlar ve şirinlerde yanyana gelince resmen tüylerim diken diken olmuşdu o anı yaşamak stadı inlerken görmek süperdi ve ben inanıyorum malatyaya sahayı dar edecekler siz rahat olun.

yaman55

falkonetti

şehirde birliğin olmadığı daha grupların böyle bir maç öncesi birleşip birleşmeme kararsızlığından bariz şekilde belli...

yusuf ziya ya sesleniyorum..seninde saltanatlığının sonu birgün gelecek..o günlerde çok uzak değil...bu takımı görmezlikten gelenin ne samsunda nede çevresinde YERİ YOK...

kuzey55

Alıntı yapılan: falkonetti - 20 Mart 2009, 11:57:11
şehirde birliğin olmadığı daha grupların böyle bir maç öncesi birleşip birleşmeme kararsızlığından bariz şekilde belli...

yusuf ziya ya sesleniyorum..seninde saltanatlığının sonu birgün gelecek..o günlerde çok uzak değil...bu takımı görmezlikten gelenin ne samsunda nede çevresinde YERİ YOK...

gruplar birleşiyo bu maçta.tribün bölümünü okumadın sanırım...

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: falkonetti - 20 Mart 2009, 11:57:11

Arkadaşlar halen tartıştığımız konuya bakarmısınız guruplar bu maçta birleşeceklermi birleşmeyeceklermi bu tartışıyoruz evet arkadaşlar herkesle konuşuldu pazar günü saat 11 de meydanda toplanıp yürüyüş yaparak çiftlik güzergahından stada gidiyoruz ve marotonda hep beraberiz tüm guruplar

Burak55

Bi Arkadasım Söyledi Malatyanın Taraftarı Geliyormus.. Bende Yasak Degilmi Dedim Kalkmıs Kritik bi maç oldugu için dedi Varmı Bi Aslı Gelebilirlermi Buraya Gelmek Biraz Kalça ister ama Bilemicem =))