Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

celebi

malatya maçı bizim için önem arzeden bir maç sıralama açısından. ve ben bu maçın berabere biteceği düşüncesindeyim

**KaR6**

celil in bu mac oynamayacagından o kadar emindim ki, buna göremeyip oynatan hocasına birsey demiyorum :)

bu maçın geri dönusu yok, bi kez daha bizi düşürmelerine izin vermeden intikamımızı almamız lazım.. o gun bugun işte..

tunç güvenoðlu

burada yazıyoruz çiziyoruz ama burdaki samsunsporluluk ruhunu samsunspor formasını giyen sözüm ona profesyonellerde göremediğim için 3 ihtimalli görüyorum.acaba burdakiler kadar bizim futbolcular malatya maçını düşünmeye başlamışlarmıdır.

Recep

Alıntı yapılan: tunç güvenoğlu - 15 Mart 2009, 21:35:37
burada yazıyoruz çiziyoruz ama burdaki samsunsporluluk ruhunu samsunspor formasını giyen sözüm ona profesyonellerde göremediğim için 3 ihtimalli görüyorum.acaba burdakiler kadar bizim futbolcular malatya maçını düşünmeye başlamışlarmıdır.
futbolcular maçları bizim kadar yaşasaydı eğer biz şu anda en azından ilk 6 nın içindeydik

jean

bu maci almamiz lazim ne yapip edip yenlirsek artik isimiz yas bence yenecez bu sefer sahamizda olmasinin avantajiyla

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: recep55 - 15 Mart 2009, 21:37:48
futbolcular maçları bizim kadar yaşasaydı eğer biz şu anda en azından ilk 6 nın içindeydik

çok doğru diyorsun abi onlarda her yenilgiden sonra bizim kadar üzülüp kahroluyormu açıkçası artık ben bunu merak ediyorum samsunsporlu futbolcular gerçekten ne kadar samsunsporlu ben bunu düşünmeye başladım artık

furkan5534

sBc-55

buu maç çok çok önemli...ona göre daha fazla taraftar daha fazla baskıı!

Recep

bu maçta bütün grupların tek vucut tek yürek tek ses olup malatya üzerinde çok büyük bir baskı yapması lazım

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 15 Mart 2009, 22:47:45
bu maçta bütün grupların tek vucut tek yürek tek ses olup malatya üzerinde çok büyük bir baskı yapması lazım

geçen sene olduğu gibi

Tufan

bu maçtan alınacak olumsuz bir sonucu düşünmek istemiyorum. karışır stat Allah korusun. ruhsuz sercan turgut ve diğer sahada yürüyenler playoff için umutlandırdınız elinize yüzünüze bulaştırdınız. bari malatyayı düşüründe affettirin biraz kendinizi.

celebi

turgut ve sercanda senin benim kadar yada buradaki arkadaşlar SAMSUNSPOR TARAFTARRI gibi düşünmüyorlar ki

GençKozluklu

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 15 Mart 2009, 18:43:05
celil bugünkü maçta büyük ihtimal bilerek kırmızı görmüştür, tebrik ediyorum kendisini helal olsun celil

bu maç tabiiki bizim 1 gram kuşkum yok

Celil çok kaliteli bir oyuncudur. Bir oyuncu bir takıma kıyak olsun diye düşünerek kırmızı kart yiyorsa profesyonelliğinden şüphe ederim. Yediği ekmeğe ihanetttir.

Önce yediğin ekmeğe saygı göstermek gerek. Pozisyon icabı kırmızı yemiştir. Aksi durum bence Celil'in de kabul etmeyeceği bir durumdur.

Ama genede Celil'in oynamayacak olması beni sevindirdi. Biz her türlü alırız. Ancak bizdeki bazı serseri futbolcular varken bu maçı bile verebiliriz.

Artık Sercan gibi Sefa gibi, Turgut gibi oyunculardan bıktım. Daha kendilerini ispat etmeden havalanıyorlar. Oktay gibi Kenan gibi oyuncuları örnek almalılar.

Bu kafayla bir halt olmazlar aksi halde

Sioux

ramcQ_55

Alıntı yapılan: Amsterdamli - 15 Mart 2009, 18:40:51
Biz o macin rovansini aldik zaten. 2006-2007 sezonunun 33. haftasinda Malatyadaki macta berabere kalarak ilk 2den Super lige cikmalarini engelledik. Play Offdada elendilerdi ondan sonra. Bu macta biz isimize bakacagiz ve puan tablosundaki pozisyonumuz geregi maci 2 farkli galip bitirip bu sezon kalan maclara rahat cikma ve genclere tecrube kazandirma firsati yakalayacagiz.

BENCE ROVANŞ MACI BU MACTIR BİZİM İÇİN HAYATİ ÖNEM TAŞIYAN MACTIR malatya'YI BİZ KESİN YENECEZ LİGDE KALACAZ onlar 2. b ye düşecekler SENEYEDE SÜPER LİGE CIKACAZ malatyada 3. lige büşecekler BİZ SÜPER LİGDE ŞAMPİYON OLACAZ malatya'da amatörlerin içine düşecek BİZ ŞAMPİYONLAR LİGİNDE ŞAMPİYON OLACAZ malatya'da bölece kapanıp sona erecek  SAMSUNSPOR'UMDA DÜNYANIN BİR NUMARALI TAKIMI OLACAK ve  bir rüya bölece bitmiş olacak  biraz abarttımmı ne