Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

55.hakan

maratonda birleşen gruplara teşekkür etmek lazım ayrıca protesto çok yerinde ve etkili olmuş

Sempatik Bengülü

engin abi resimler ve videoalar için çok teşekkürler yalnız ben 2'nci gole bayıldım kaleci senin neyine bize gol atmak adama golü böyle atarlar işte ;D

YaşarDoğu

Akyol

55.hakan

çalıkuşu'nda yangın çıkmamış mıydı ya dün gece ne ara açtılar lokantayı ;inadına çalıkuşu ;D

celebi

beşnumara

mehmet atalay teşekkürler ama ben süleymanı göremedim o portrenin içinde ;) neden acaba?? :D

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: beşnumara - 22 Mart 2009, 22:35:10
mehmet atalay teşekkürler ama ben süleymanı göremedim o portrenin içinde ;) neden acaba?? :D

Kardeşim her fotoğrafta olmak mı zorundayım ;D bunda olmayayım dedim ;) :P

beşnumara

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Kümeye düşmek değilde malatyaya yenilmek koyardı bize.şimdi malatya kendim ettim kendim buldum türküsünü söylesin.inşallah amatöre kadar düşerler.bunca olumsuzluklara ve sırt dönmelere karşı futbolcularımızın aldığı bu galibiyet samsunsporumuza sahip çıkmayan çakma samsunluların suratına takat gibi vursun

Akyol

en son resimde maraton başkanım işaret parmağına bakıyorum nereyi işaret edecek diye  :D başkanım izindeyiz  :P

**KaR6**

bu sefer calıkusu komple yanar.. bensiz yemek hee, döner hemde hee.. vaay bee.. bari dürümleri ısırırken cekinseydiniz vicdansızlar..

Akyol

bu arada dikkat edin maraton başkan samsuni yi işaret ediyor tehlikenin farkında mısınız ? :D