Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Beşiktaş-Konyaspor, Süper Kupa Finalinin 5 Ağustos'ta Samsun'da oynanacağı kesinleşmiş.

MeL_55

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 19 Nisan 2017, 17:52:14
Beşiktaş-Konyaspor, Süper Kupa Finalinin 5 Ağustos'ta Samsun'da oynanacağı kesinleşmiş.

rezalet oglu rezalet..

Sadece Samsunspor

Evet kesinlesmis. Yine taraftari sallamiyorlar. Napalim siyaset oldugu surecd boyle. Kabullendik artik bu isler aci olsada

Karabudun

Buna da boyun eğersek tribün olarak adam yerine koyulmayız. Bırak milletin ne düşündüğünü bu camianın birer ferdi olarak camiaya karşı bizler öz saygımızı kaybederiz. Herifler antrenmanına geldi, kendi takımının reklamını yaptı. Üç beş forma forma aldılar diye güzellemeler yapıldı. İçimizdeki yalakalar elinde bir avuç tuzla gördüğü hıyarın peşine koştu, bükülen bizim boynumuz oldu.

Hızla ota boka eyvallah çeken bir güruha dönüşüyoruz. Hani biz bu takım sokak arasında maç yapsa kaldırıma çıkıp destekleyecektik? Bu gidişata dur demenin tek yolu bu finalin Samsun'da oynanmasını engellemektir. Sevgili taraftar gruplarımız umarım bu konuda bari organize olabilirler. Gerçi bir kısmı bu tür organizasyonlara destek veremeyecektir zira bugüne kadar maskaralığını yaptıkları adamlardan çıktı bu bela. Diğer taraftan uygulama başta kukla yönetimimizin ve sayıları hiç de az olmayan sallabaş taraftarlarımızın eseri olacak. Şayet gerçekleşirse göğüslerini gere gere o stadyumda gezer, çocuklarına stadyumu nasıl da peşkeş çektiklerini anlatırlar. Kendi payıma ben, daha dün Vodafone reklamlarından sonra "Beyaz" diye bağırttırdığım çocuklara hiçbir şey anlatamam. Pek yakında acizliğimizin nişanesi olacak o stada da ellerinden tutup getirmem.

Bu saatten sonra bu final maçının Samsun'da oynanmasını engellemek için neler yapılabilir bunlar konuşulmalı. Şu haberi aldıktan sonra transferler dahi umurumda değil.

GurbetciFanatik

Final macindan önce bi acilis maci yapariz bence.
Baska bi aciklmasi olamaz.
Yönetim bu ise el koymali dicem ama bizdekiler yönetim sayilmaz ya.

eprianu

Tff'nin sitesinde açıklama yok. Kesin olan bir şey yok. Ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

samsunum

Final, ligler başlamadan bir hafta önceymiş. bana kalsa basının uydurması bu iş hem de o tarihte havaalanı kapalı oluyor. He yine de buraya verdiler diyelim temmuz sonunda hazırlık maçıyla yine de biz açarız bu stadı.

mehmet yılmaz

Umarım yalandır. Eğer doğruysa çok büyük bir rezalet, tarihi bir fiyaskodur. Kendi stadıının açılışında kendi takımının olmadığı bir camia olmaya mahkum ederler bizi...

Sadece Samsunspor

Bize yalandan bi hazirlik maci yaptirirlar sonra kupa finali oynanir

yirmiuc

20 Nisan 2017, 00:54:07 #3054 Son düzenlenme: 20 Nisan 2017, 08:10:38 yirmiuc
Stad acilisi icin psv eindhoven'a davette bulunulmus. Insallah kabul ederler.

Kaya

Resmi değil ki !!!

İsterse Barcelona gelsin Samsunspor ilk resmi maçını yapamadıktan ilk resmi golünü atamadıktan sonra yemişim yeni stadını.

tactician

20 Nisan 2017, 17:04:14 #3056 Son düzenlenme: 20 Nisan 2017, 17:09:49 tactician
erkut tutu'nun yaptığı konuşma sırasında konu yeni stada geldiğinde salondan bir kişi bunu kabul etmiyoruz dedi. tutu da o konu ile alakalı bir açıklama yapacağız dedi.
herhangi bir reddetme vs olmadı tabi ki  :-X

fuat köktaş'ın konuşmasından sonra ortaya çıktı ki; süper kupa finalini yeni stadda oynatacaklar.

eprianu

Beşiktaşlılar şimdiden sosyal medyada dalga geçmeye başladı. Bizimkiler de tehditlerle karşılık veriyor.
Yıllardır bu taraftar bazı şeyleri içine atıyor. Stad çevresinde belki güvenlik nedeniyle bir şey olmaz ama
şehir merkezinde kan gövdeyi götürür.

Peki ne için?

Karabudun

Kimse kusura bakmasın da bu zamana kadar hiçbir şeye dur diyemediğimiz için bu haldeyiz. Bir kere olsun şu şehirde esaslı bir duruş, sağlam bir protesto ve sert bir tepki gösterilebilseydi birileri bu kadar rahat at oynayamazdı.

tactician

Alıntı yapılan: samsunum - 19 Nisan 2017, 22:01:50
Final, ligler başlamadan bir hafta önceymiş. bana kalsa basının uydurması bu iş hem de o tarihte havaalanı kapalı oluyor. He yine de buraya verdiler diyelim temmuz sonunda hazırlık maçıyla yine de biz açarız bu stadı.

Geçenlerde havalimanı kapanma tarihlerini 07 ağustos 07 kasım olarak güncellediklerini görmüştüm bilet alırken . Sebebi buymuş demek ki

Adi herifler ...