Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

ladikliserdar

Arkadaslar stadi bir tek ben mi Benfica'nin stadina benzettim. Renklerinden yapisina kadar her seyi benziyor gibi. Bir de mac önceleri kartal ucurursak tam olacak.  ;D Gercekten cok güzel stad oldu. Stadi olan takimin sirti yere gelmiyor valla. Su anda Türkiye'de hic bir takim yok ki stadi yapilmis olsun ama basarisiz olsun. Gelirlerle, taraftar destegiyle basari da geliyor. Bunlar birbirine bagli seyler. Umarim en kisa zamanda Süper Lig'e cikariz ve oralarin yine tozunu attiririz.

s_uzunkaya

merdiven boşlukları ne reng olcak?
güzel stad güzel maşallahhh  ;) Allah iyi günlerde kullanmamızı nasip etsin  :)

Kaya

Yüksek ihtimalle gri koyu gri arası olacak..

Kaya

Karabudun

Koltuklar gayet güzel görünüyor. Keşke koltuklarda armamız işli olsaydı.

brigand

Koltuklara reklam için yer ayırdılar diye biliyorum.

orucreis

Samsunspor'un Tekkeköy'deki yeni stadyumunda çalışan bir kısım işçi, paralarını alamadıkları gerekçesiyle iş bıraktı.Firma yetkilisi Metin Kermen, ana yüklenici Ali Acar İnşaat'ın işi verdiği ve Burak Yılmaz'ın sahibi olduğu firmanın kendilerine ödeme yapmadığını öne sürerek işçiler mağduriyet yaşadıklarını söylediler.

Bu ne simdi. Sosyal medyada boyle bir haber var. Anasini sattimin stadini bir bitirrmediler. Millet bu zaman zarfinda yeniden sehir kuruyo be

Sadece Samsunspor

Kim bilir kimler ne paralar almistir su staddan

Musti

Çok iyi süsleyebilirler ancak proje esasyıla yanlış bir projeydi uygulaması da bir o kadar yanlış yapıldı.

Makyajlayarak düzeltmeye çalışsalar da benim için ölü yatırım oldu.

ata55

umarım son maçı burada oynama yanlışına düşülmez. henüz hazır değilmiş zaten.

55ertan

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155054713305568&id=9218885567

Yazıyı düzeltmişler.
Yazı böyle daha iyi. Ortada merdiven olmaması hemen göze batıyordu.

Harflerin gölgelenmesi olmıcak demeki.

Musti

Koltukları altta kalan merdievnleri boyamak için söktüler yeniden takabilirler ya da farklı bir şey deniyorlar. Henüz koltuk hizalama işi bitmedi.

Sadece Samsunspor

Besiktas konya super kupa maci bizim stadda oynanacakmis. Dogru mu bu ?

sadece55

Daha maça 2 ay var stad belli olmamıştır ama burda oynanma ihtimali de var tabi.

Karabudun

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 08 Haziran 2017, 04:00:50
Besiktas konya super kupa maci bizim stadda oynanacakmis. Dogru mu bu ?

Doğru değildir inşallah.