Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

samsunum

Alıntı yapılan: nomak55 - 07 Şubat 2014, 10:41:51
beyler stadımızla alakalı fotoğrafları güncel olarak takip edebileceğimiz bi sitemiz yada başlığımız olsa güzel olur bu konuda arkadaşlardan biz gurbettiklere yardımcı olmalarını istiyoruz

Bizim stad için erken mi olur bilmiyorum ama konya stadınında belediye  hem stad içine hemde stad dışına kamera sistemi kurmuş hemde hareketli kameralar. inşallah ileride bizim stat da da olur böyle kameralar

http://konya.bel.tr/canliyayin.php?kameraID=26

teksas3455

Aynı kamera takip sistemi Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin sitesinde de vardı herhalde.
Ama bizimki için yapılır mı bilmem. Samsunspor'a günahını vermez Yusuf Ziya :)

jean

Stadin cimini niye erkenden dosemisler acaba

Atakumlu

Alıntı yapılan: jean - 08 Şubat 2014, 18:13:54

Sametcim bizim yapılan stadın çimi döşenmedi sadece güzel bi photoshop yapıldı  ;)

cgr

cakir55

Alıntı yapılan: jean - 08 Şubat 2014, 18:13:54
evet çok saçma hatta kalelerde çok küçük olmaz olsun böyle stat

55.hakan

Alıntı yapılan: cakir55 - 08 Şubat 2014, 19:30:11
evet çok saçma hatta kalelerde çok küçük olmaz olsun böyle stat
Kaleler fifa standartlarından düşük olamaz.Halı saha değil bu.

mehmet yılmaz

Ula Samet, yine tek cümlelik bir mesajla ortalığı karman çorman etmişsin  ??? :P

jean

;D Bende diyorum bu kadar erken yapilmasi normal degil hatta gecende ufak kardesimede gostermistim resmi gercek diye yapmacikmis megersem ins bitince gercek olur

Musti

19 Mayıs Stadyumu'nun maraton kesiti ile yeni yapılan stadın maraton kesiti karşılaştırması.

Sercan

Bu iki kat olayı bizim maraton tribününün büyüsünü yok edecek gibi. İnşallah kayseri gibi olmaz.

beşnumara

Kayseri kadar olmaz. Kayserinin alt tribün basamak sayısı üst tribün basamak sayısına göre az bizde ise tam tersi.

Sercan

Valla ne yalan söyleyeyim hiç içime sinmedi bu stad..

Musti

Karşılaştırma:

1- Tribün yapısı

2- Çatı