Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Karabudun

Alıntı yapılan: utb 55 - 04 Kasım 2013, 18:18:09
Sayın bakan diyor ya Samsunspor süper ligde olmayacaksa bu stadın ne anlamı var diye açıkcası geleceğe umutla bakmama neden oldu bu konuşması.

Erzurum' a da Urfa' ya da yapıldı stad. Ayrıca iltimasla, torpille çıkmaktansa bırakalım takım sokak arasında oynasın biz de kaldırıma çıkalım.

atalanta8

manchester united gelsin ondan  aşşağısı kurtarmaz   :P

Ayberk

Kardeş şehirlerimiz olarak kayıtlı olan; Bordeaux ve Kalmar'ın takımları ülkelerinde en üst ligde oynuyor. Novosibirsk'in takımı da Rusya'da bizim Ptt 1. lig ayarında olan ligde. Bu 3 takımı çağırıp Emirates Cup gibi 4'lü turnuva yapılabilir.  :)

nomak55

samsunmania

Travzon gelsin, dövelim. ;D ;D

HoliganSamSunLu

açılışa kim gelirse gelsinde süper lige çıkalım ilk lig maçımız tsolsun

Samet Torun

ramcQ_55

07 Kasım 2013, 23:43:24 #2092 Son düzenlenme: 07 Kasım 2013, 23:51:15 ramcQ_55
Stadin bitmesine daha cok var ama Samsunum ile onun bunun takimi deilde milli macla mesela Türkiye -ingiltere maci ile super bi baskangic yapilabilir yeni stadimizda.... :--* :--* :--*

kumköylü ahmet

en güzeli Kardesce Oynucamiz takim Orduspor

desperate1

Sonuna Kadar 55

Danimarka'nın Odense takımı gelsin, inter toto maçlarında 3-0 yenerek elemiştik onları, maç sonu el ele maratona gelip oley çektirmişlerdi. Vikingleri severim

mimar55

açılış maçını bana sorsalar jübile yapmayan tüm samsunsporlu futbolculardan kurulu bir takımla oynanmasını isterdim ercan serkan vural celil gibi cok güzel olurdu o formayla tekrar onları yeşil sahada görmek

cgr

Alıntı yapılan: mimar55 - 12 Kasım 2013, 01:33:42
açılış maçını bana sorsalar jübile yapmayan tüm samsunsporlu futbolculardan kurulu bir takımla oynanmasını isterdim ercan serkan vural celil gibi cok güzel olurdu o formayla tekrar onları yeşil sahada görmek

???  >l< >l<

HoliganSamSunLu

on numara olur gerçekten ahde vefa anlamında çok güzel olur...

nomak55

Beyler statın fotoları yokmu yaw