88-Taha Yalçıner

Başlatan germencisse, 04 Temmuz 2013, 18:09:26

« önceki - sonraki »

Stoper

Faydası yok, zararı var. Furkan'i sakatladı. Seneye yine bizde, dua etsin transfer yasağı var.

Duško Milinković

Eşi twitter da birdahaki sene ayrilacaklarini yazmış. Seneye yok bence...

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Duško Milinković - 27 Nisan 2016, 13:44:16
Eşi twitter da birdahaki sene ayrilacaklarini yazmış. Seneye yok bence...

Gidene güle güle gelene hosgeldin ama seneyi kimse gelemicegine göre her adam lazim bize.
Insallah yönetim tedbirini almistirda cogunu ikna etmisdir yoksa halimiz duman.

Sadece Samsunspor

Taha burdan giderse duser. Burdan gidip yukselen cok nadir topcu var. 1 2 sene daha ptt gorur sonra duser

Sadece Samsunspor

Goztepeye hayirli olsun. Bol gereksiz fauller ve kartlar gormeye devam et orda

Karabudun

Yokluğuna duacıyım. Şu yaşadığımız acziyetin en büyük müsebbiplerinden biri bu vatandaştır.

Duško Milinković

Eşi bu sene gideceklerini Twitter'dan açıklamıştı. Bu sene gider...

samsun 55

Alanyaspor la imzalamis

Duško Milinković

Söylemiştim...

MeL_55

Sadece Samsunspor

Hayatinda ilk defa superligde oynayacaksin o da Samsunspor markasi sayesinde. 2 sene baska takimda oynasaydin suan kirmizi veya beyaz gruptaydin. Yalandan yere gerdigin yaptigin faulleri unutmadik. Finalde yaptiklarinida. Simdi napiyosan yap. Seneyede sakin gelme kapimiza

Raqua55

Yolun açık olsun Finalde o hareketi yapmasaydın belkide Samsunspor Formasıyla Süperligde oynayacaktın.Kayserispor maçındaki gol sevincini de Unutmayalım inandığını göstermiştin bize. Başarılar Tahaaaa Yalçııınerr

Shane_Falco

Seni de süper lige gönderdik ya ne büyük bir takım oldugumuzu bir daha anladım...

Karabudun

Alıntı yapılan: Karabudun - 29 Kasım 2015, 22:17:32
Geçen sezon play-off finalinde saçma sapan hareketlerinin akabinde gördüğün kırmızı kart ile maçı bırakıp bitmesini bekleyen, mağlubiyeti kabullenmiş Antalyasporlu oyuncuların yeniden kendilerine inanmasını sağladığın, durumları eşitlediğin için sana nasıl sövdüğümü inan tarif edemem. Ben seni hep o zırva hareketlerin ile hatırlıyorum velev ki sen hiçbir zaman iyi bir topçu olmadın. Bazılarımız sana İniesta muamelesi yapsa da çoğumuz biliyoruz ki bu sene bu ligde tepinip duruyorsak müsebbibi sensin. Biliyorum ki yine koyvereceksin velhasıl kelam yokluğuna duacıyım.

Bu iletiyi ilk girdiğimde pek bir avukatı çıkmıştı. Şimdi de çıksalar ya ortaya. Bu arada Kalpar torpiliyle gitti Süper Lig'e yoksa nah giderdi. Gerçi yerinde olsam gitmezdim, yalan olacak oralarda.

samsunmania

Devre arası kiralık ptt ye döner.