25 - Kemal Bayraktar

Başlatan cembaba, 27 Ocak 2013, 02:14:50

« önceki - sonraki »

beşnumara

Kolpa Samsun basınına göre kemal kiraya verilecekmis A takımda ümit Özat düşünmüyormuş.

Levent ÖCAL

Samsunspor'umuzun alt yapısından yetişen Kemal Sabri Bayraktar, Erzin Belediyespor ile 1 yıllık anlaşma sağladı.

ngonge

Bari 2.lige gönderilseydi Kemal.

s_uzunkaya

yuh abi yaa... kemal 10 tane kone ederr...kiralık mı verildi bari?

bayfa55

Bazı oyuncuları gözümüzde büyütüyoruz bence bu arkadaşlar iyi olsa bizde oynarlardı.Bizden ayrılıp gidipte diğer takımlarda başarılı olan veya gönderdiğimize pişman olduğumuz hangi oyuncu var?

Shane_Falco

Hemen gömmeye ne gerek var. Bu çocuk daha 1998 doğumlu 17 yaşında. 2-3 sene kiralık oynayıp maç tecrübeli fizik gücü daha yüksek dönecektir.

beşnumara

17-18 yaşında Samsunsporda oynatilmiyorum diye isyan etmesinler çalışsınlar. 22-23 yaşındakiler oynayamiyor. Burası Samsunspor. İyi çalış oyna formayı kap. Kemal için demiyorum bunu. Altyapıdan çıkıp isyan edenler icin diyorum.

nomak55

kiralıktır o adam hem oynayacağı kulübe gitsin bencede oynamayacaksa dursun bizde ne farkı var

özkan

alt yapı bölümünden torpilli bir topçu Samsunspor'da yer edinmemeli.Sadece zarar verir bize,bilir ki forması garanti bilir ki torpilli.O yüzden inşalah daha buralara uğramaz.

Shane_Falco

Bu çocuğa ne oldu bir bilgisi olan var mı ?

sadece55

Son yıllarda bizim altyapıdan kim çıkıpta topçu olmuştur.Muhtemelen Atakumda mekanlardan birinde artistlik yapıyordur...

Shane_Falco

Çarşambaspor transferde gaza basarken, önceki gün anlaşılan 5 ismin ardından dün de Hakan Özcan, Ahmet Tüzün, Sönmez Yıldırım, Tugay Eruzun, Fatih Yüjde ve Yiğithan Durmuş'la sözleşme imzalandı.
Bölgesel Amatör Lig'de kadroya son şekli veren Çarşambaspor'da transfer hareketliliği yaşanıyor. Yeşil - Beyazlılar öncesi gün Samsunspor'dan Kemal Sabri Bayraktar, Adıyaman 1954 takımından Muhammet Mumcu, Maskispor'dan Selman Yıldız, Havza Belediyespor'dan Emrah Sağıroğlu ve iç transferde de kaleci Kadir Tütüncü'yle anlaşmıştı. Görüşmeler dün de sürerken, 6 yeni isim daha kadroya dahil edildi. Karaman Belediyespor'dan Hakan Özcan, Uşakspor'dan Ahmet Tüzün, Havza Belediyespor'dan Sönmez Yıldırım, Yolspor'dan Tugay Eruzun, Termespor'dan Fatih Müjde ve Tekkeköy Belediyespor'dan da Yiğithan Durmuş'la sözleşme imzalandı. Teknik Direktör Besim Durmuş yeni isimlerin takıma güç katacağını ifade etti.

s_uzunkaya

ilginç bi durum. 2 sene önceki kupa maçlarında görmüştüm bu çocuğu ve bana umut vermişti. üzüldüm ne yalan söylim  :o

Shane_Falco

Bildiğim kadarıyla bu çocuğun transfer olayında şöyle bir saçmalık var. Kendisi sanırım 15 yaşında felandı Besim Durmuş başımızdayken ptt 1.lig de en genç forma giyen oyuncu olmuştu. Geçen sezon başında gidip Erzin Bld. ile 1 yıllık anlaşma yapıyor. Herkes kiralık gittiğini sanıyordu fakat şöyle bir şey vardı. Kemal'in bizimle sözleşmesi geçen sezon başında bitmişti ve yenilenmemişti. Erzin Bld'ye bonservisi ile gitmiş o şekil 1 yıllık imza atmış. Bu sezon da Erzin ile sözleşmesi bitince gitmiş Çarşambaspor'a anlaşmış. Eminim ki şuan bir çok yöneticimizin bile böyle bir olaydan haberi yoktur. Kendi kendimize yemiş olduk çocugu.

özkan

Bu adamı yemek için yeteneği olması lazım.İdmanda izleyen kimse bu adam Samsunspor formasını ne sportif ne manevi olarak taşır diyemez.Bu kadar yazmaya ne hacet bu arkadaş için anlamadım.