25 - Kemal Bayraktar

Başlatan cembaba, 27 Ocak 2013, 02:14:50

« önceki - sonraki »

brigand

Bazen ufak bir asparagas habere bir kazan laf dolaşıyor. Bazıları çürük yumurta çıktı diye daha ufak yaştan yüreğinde sadece Samsunspor'u hisseden adamları kesip atmayalım. Kemal'in şu yaşına rağmen düşünesi olgun. İnşallah bu süreç gelişimine katkıda bulunur.

mimar55

İnsan sevdiğine küser mi ?

Çılgınlar1984

Alıntı yapılan: Desiqner - 24 Ağustos 2013, 01:36:42
Dur bakalım 16-17 yaşındaki çocuk nasıl küsüyor ? neye küsüyor ?
Altyapıya gönderildiyse "daha fazla çalışmalıyım" diye düşüneceği yere bu yaşta küsmeler başlarsa yarın birgün parayla tutamayız elimizde...

A Takımda Oynayan Bir Gencin İyi Bir Formdayken Tekrar Alt Yapıya Gönderilmesi Açıkcası Bana Mantıklı Gelmiyor En Azından Bu Oyunca Kiralanmalı Kendini Daha İyi Geliştirmeli O Kavramda  Söylüyorum.Elin Kıcı Kırık Futbolcularına Verdimiz Destegin Onda Birini Gençlerimize Vermedik.Kemal,Canberk,Doğan,Mehmet,Ercan Bunların Gelecegi Olan Genclerımız Bunlara Sahıp Cıkmayalımda Ne Yapalım?Bu Futbolcular Bana Göre A Takımda  Oynayacak Kapasite Futbolcular.Eğer Oynayacak Kapasitesi Yoksa Kirala Kendini Geliştirsin.Ayrıca Yeri Geliyor Bu Takıma Taraftarı Bile Küsebiliyor Futbolcu neden Küsmesin?

Sol Açık

seyf55

Kiralık olarak bir yerde oynasa daha iyi olur

GökhanÇağlar

Şans verilsin Erdem'den daha iyi oynamazsa ben hiçbir şey bilmiyorum.

oguzhann555

Kemal'i Samsunsporluluğundan ötürü ayrı bir seviyorum.Yaşı gerçekten küçük ama yeteneği aksine büyük.Şampiyonluk hedefleyen bir takımda forma şansı bulamaması da normal.Kiralık bir yerlere gitmesini de ben erken buluyorum henüz 15 yaşında.

özkan

04 Ekim 2013, 15:03:16 #67 Son düzenlenme: 06 Ekim 2013, 18:54:17 özkan
17 yaşında ama 2 sene nüfusa geç yazdırıldı kendisi bu işi iyi bilenler tarafından :)

cgr

Yavaş ama çok zeki. Takımda orta saha'da top dağıtımını üstlenebilecek bir potansiyeli var. Biraz daha dikine oynadığın takdirde iyi işler yaparsın...

ask55

ah çocuk o golü nasıl atamazsın !
gayet iyi oynadın.çizgiden daha da etkili olabilirdin belki ama oynadıkça gelişirsin.

özkan

Bılınclı oynadığını dusunmuyorum.

Sol Açık

Topla ilişkisi açısından tüm gençlerimizin tartışmasız en yeteneklisi. Pas becerisi olarak da ha keza. Çok da genç daha.

Bu çocukta "yıldız" kumaşının olduğunu düşünüyorum. Daha gelişmesi lazım, ama pek çok genç oyuncunun yeteneklerini geliştirmesi gerekirken, Kemal'in yeteneklerini öne çıkartma becerisini geliştirmesi yeterli olacaktır.

55(tuncay)55

bence üstüne koyarak ilerliyor kumaşı sağlam böyle devam eder inşaallah

özkan

bi kaç maçtır a2de maçını izledim olmaz bu çocuk.herşeye konuşup yorum yapmaktan top ynamak aklına gelmiyor.

s_uzunkaya

ümit özat beklenildiği gibi gençlere şans verirse bence bu sene en iyi transferimiz olur. kupa maçlarında çok beğenmiştim kemali. ne kadar sözleşmesi var bilmiyorum ama sözleşmesi uzatılmadan inşaalah piyasa yaptırılmaz!