25 - Kemal Bayraktar

Başlatan cembaba, 27 Ocak 2013, 02:14:50

« önceki - sonraki »

cembaba

27 Ocak 2013, 02:14:50 Son düzenlenme: 04 Mart 2013, 00:27:21 salihcakir

Bir kaç sene içinde adını sıkça duyacağımız futbolcumuz. Hocaları ondan çok umutlu.  >l<

Desiqner

Geçen sene altyapıda sonuçlar iyiydi topçu çıkmıyordu , bu sene takımlar dökülüyor Yeni Celiller,Serkanlar çıkıyor.Maşallah... :)
İnşallah bize faydalı olur kardeşim...

Jnr.Serkan

Babasıda altyapıda hocamızdı 5-6 sene önce hala hoca mı bilmiyorum.Ama bu çocuk çok yetenekli.Babasının epey üzerine düştüğü belliydi o zamanlardan.98liymiş .Ben 95 96 lı sanıyordum ama neyse : )

AllydeenleaR

heryerden bu hakan işler çıkıyor. 15 yaşında çocuğun menejeri mi olur ya

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: AllydeenleaR - 27 Ocak 2013, 12:34:31
heryerden bu hakan işler çıkıyor. 15 yaşında çocuğun menejeri mi olur ya

cenk işlerin marifeti olsa gerek.

Sioux

Hakan Bayraktar'ın amcasının torunu. ;)
Kan çekecek gibi duruyor.

5trawberry

Beğenilecek bir oyun ortaya koydu. Yere sağlam basıyor. Tehlikeli topçu tipi var.
Yanılmıyorsam son dakikalarda şutu çeken Kemal'di.

SametYılmaz55

daha gencecik olmasına rağmen öz güveni çok yüksek.ilk defa formayı giyip,1-0 gerideyken şut çekmek falan herkesin cesaret edeceği şeyler değil.inşallah uzun yıllar başarılı bir şekilde giyer formamızı

maviay55

hep böyle oyna koçum benim. iki adım atmaya mecali olmayan fatih şeni tez kesersin inşallah

samuray

gençlere sahip çıkılmasını herkes istiyorda bööylesine bir maçta görev vermesi hocanın yanlıştır 15 yaşında takım 1.0 mağlup durumda galibiyeti garantiye aldığğmız maçlarda iç sahada oyuncuyu gencimizi onore etmek için alırsın ok tabiki ama böyle değil hoca 

RT55

onlarca genç seyrettik..yetenekli+yeteneksiz+torpilli+hatta kabiliyetsiz..oynadığı kısa sürede bu kadar beğendiğimi başkasını hatırlamıyorum..inşallah yanılmam..

GençKozluklu

İyi youncu ancak bu kadar kritik bir maçta ve takım gerideyken almak akıllıca değildi. Hocnın saçmalamasından başka bir şey değil. Ancak hocaya rağmen iyi oynadı. Ya da hoca bu kadar güveniyorduda Kartal ve Rize maçlarında neredeydin diye sormadan edemiyorum.

Tebrikler Kemal. Altyapımız iyi geliyor maşallah.

isa55

Güzel hoşta, bizim bundan sonra her maçımız kritik. Sonuçta birinde oynamalı. Bugün de müthiş bir şut çekti.

cembaba

Üç seçeneğimiz vardı. Fatih çıkacaktı. Yerine ya Turgay ya Erdem girecekti. Ya da Kemal girecekti. Büyük risk alarak Kemal girdi. Sonuçta 2 güzel şut çekti.

Kendine güveni geldi. Hakan Bayraktar arıyordu gözler, yeğenini koyarız kadroya olur biter.  :--*

Tebrikler Kemal, başarılarının devamını diliyorum.

Ahmeti

İnceci'nin kralı yetişiyormuş gibi bir his var içimde.

Oyuna girince çok şaşırdım ama bi o kadarda sevindim. Tebrikler Kemal