Abdulkadir Özgen

Başlatan King1965, 04 Ocak 2013, 16:20:48

« önceki - sonraki »

Stoper

En az 10 golu var ikinci devre..
Onu 2,3 defa pozisyona sokmak yeterli, araya sıkıştıracaktır bir tane.

cembaba

İyi ki varsın kral 👑

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fanatik samsunsporlu

Daha da atardı pas verilse

Sadece Samsunspor

Enes verse golu vardi yine

Kaya

Tüm bu karışıklığın içinde tek başına komple takımı yönetti valla helal olsun

Shane_Falco

Dedikleri gibi form geçicidir klas kalıcı. Formu da maşallah geçmemiş hala yüksek. Tam bi bitirici...

Maç başı 1 gol ortalamayı bulacağını düşünüyorum. 17'de 17 yapacaktır. Yeter ki bitirici nokta da topla buluşsun.
Daha fazla atarsa da şaşırmam.

Sadece Samsunspor

Oyunda cok kayboluyor. Bazen nerede diye bakiyorum o derece. Ama frikikcimis kesin sensin adam

55.hakan

Abdülkadir oynamalı. Bahattin'in yerine Abdülkadir'i tercih ederim.

bayfa55

Abdülkadir maalesef eski Abdüllkadir hiç değil. Çok ağırlaşmış ve takımı eksik oynatıyor.

cembaba

Abdulkadir zaten çok hızlı bir oyuncu değildi. Zaten yaşı 32. Çok fazlasını beklemek haksızlık olur. Frikiği atsa yine maçı koparacaktı. Abdulkadir topu istop edip servislemede çok faydalı oluyor. Dünkü maçın taktiği gereği oyundan alındı. Doğru bir hamleydi. Abdulkadir gole en yakın oyuncumuz. Sürekli oynamalı...

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

Gol atmasada takimi yonetiyor her pozisyonun icinde  olusu bile oynar kralsinnnn

55.hakan

Mutlaka ama mutlaka ilk 11 e yazılmalı.

ngonge

Devre arasının en iyi transferi olmuş. Gerçekten de topu ileride tutması, yeri geldiğine geriye yardım etmesi, adam kaçırması ile mükemmel bir katkı sunuyor. Eski gücü ve enerjisi yok ama buna rağmen çok mücadele ediyor. Ertuğrul Sağlam'ın bizdeki 2.dönem performasını hatırlattı bana.

Shane_Falco

Ilk göldeki topu durduruşu ve pası tam usta işi