SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

berusa55

12 Eylül 2012, 19:29:09 #15 Son düzenlenme: 12 Eylül 2012, 19:34:05 berusa55

Ekrem

Yarın ordayız inşallah  :) samsunspor_x

celebi

Alıntı yapılan: Sioux - 12 Eylül 2012, 19:07:39
tavsanlı maçının olduğu gün stadın oradaki storedan siyahından almıştım. kalite olarak da çok iyi tişörtler, tavsiye ederim herkese.

O zaman istiuorum aynisindan nasil ulastiracagini biliyorsun. Baskada bir sey soylemiyorum.

ultrasamsun55

yeni sweattshirt polar modelleri varmı

##kdc##

Taraftar store açılmadan mağazaya akın etti!!

Açılışa katılamayacağını belirten Seydi Kadan, açılış hediyesini bir gün evvel bizzat kendi getirdi.

Böyle güzel bir mekanı da artık müşterisiz bırakmayız inşaallah.

ahmetsefa55

emeğinize sağlık beyler.
gönül isterdi ki yardımcı olalım ama nasip.
inşallah kurbanda teftişe geliriz  :kanka:

erkutdem55

Store'un benim evin dibinde açılması pek iyi olmadı.Ekmek  almaya giderken bile dayanamam bişeyler alırım ben.Neyse store süper olmuş,herkes saldırsın ürünlere.

cany

bi anahtarlık bulamadım yeni store'da vardır inşallah :)

hayırlı olsun hepimize...

erkutdem55

samsunum

abilerim birşey soracaktım geçen seneki idman ürünlerinden varmı hala ve varsa  fiyatı ne kadar  :o :o

Ollivanders

Alıntı yapılan: samsunum - 13 Eylül 2012, 00:57:13
abilerim birşey soracaktım geçen seneki idman ürünlerinden varmı hala ve varsa  fiyatı ne kadar  :o :o

geçen seneki ürünler , polarlar mevcut. sweatshirtler var kapsonlu. gecen seneden kalma bir takım tsihrtler de var uzun kollu ama beden yok.

Ayberk

yarın okulda halletmem gereken işler var açılışı kaçıracağım büyük ihtimalle. ama madem birileri yoğun çaba harcayarak böyle bir değeri kulübümüze kazandırdılar; bize sahip çıkmak düşer. illa ki hücum edeceğiz :evet:

maraton

valla severo aşiretine verdikleri emekten dolayı teşekkür ederiz dükkana ruh kattılar  >l<

cgr

Alıntı yapılan: maraton - 13 Eylül 2012, 09:36:23
valla severo aşiretine verdikleri emekten dolayı teşekkür ederiz dükkana ruh kattılar  >l<

Resimlerde, kartonpiyere çekilen kırmızı boya çok güzel görünüyor...

Boyada Öncü Severo Brothers :)

Burak

Nostalji parçalı var sanki orada o kaç TL ?