11 - Musa Sinan Yılmazer

Başlatan Tufan, 27 Ağustos 2012, 14:41:04

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Başvurup serbest kaldıysa da neden Sivas bize para+futbolcu versin. Büyük ihtimal TFF'ye başvurmuş olsa da talibi olduğu için bir şekilde parası yatırılıp üzerinden kar elde etmek hedeflenmiştir. Para kısmı iyi güzelde yanında verilecek oyuncu kim olacak asıl ben onu merak ediyorum.

ask55

üzülmeye değecek bir yetenekte futbolcu değil musa.
2 sene önce  musayı kim tanırdı ?
süper lig kapasitesinde bir adam değil ki.
yarın dönüp dolaşacağı yerin burası olduğunu bildiği için kötü ayrılmak istemiyor.
kötü ayrılmaya da gerek yok zaten.
süperligden teklif gelmiş.gitmesi çok doğal.
27 yaşında adamın yapacağı en iyi sözleşme bu yaşta olur başka da olmaz.
hayırlısı olsun.

eprianu

Eğer Musa Sinan Yılmazer'i para+oyuncu şşeklinde bir Süper Lig ekibine satabiliyorsak bence bu büyük başarıdır. Şahsen ben Musa Sinan Yılmazer'in süper lig düzeyi bir oyuncu olduğunu inanmıyorum. Satalım gitsin :)

ChucKeR

bence bu musa biraz şişirme gitti sivasa.

hakan turgut murat gittikleri yerlerde iyi işler yapınca samsunun oyuncuları tutunuyo gibi bi algı oluştu o yüzden riski düşük transfer gözüyle bakıyolar sanırım olaya. hani avrupada hırvat oyuncuya düşünmedn imzayı basarlar ya o hesap. bence mahsuru yok tabi kenefir malı bile 600 liraya sattıysak :D

Jnr.Serkan

Sivasta seni bekleyen milyonlar var::)

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

beşnumara

Alıntı yapılan: Umut ÖZEN - 24 Haziran 2014, 10:03:56
600 bın para almışız musadan artı futbolcu  ???

Sivastan o kadar para alacağımızı zannetmiyorum. musa alacaklarının bir kısmından vazgececekti belki o miktarla beraber 600 bin tldir. Eğer sivastan 600 bin aldıysak da vallahi helal olsun bu transfer başarısıdır.

yirmiuc

Haber gazetesine göre : 400 bintl + 1 futbolcu.
Musa da 150 bin tl alacağından vazgeçmiş. 

brigand

Musa'nın 600 bin + oyuncuya satılması efsane transfer olur du. İmkan vermiyorum : )

AhmetDenizci

Anıl Taşdemir malum takıma 400 bin avro bonservis karşılığında gitti. Musa'nın Anıl'ın yarısı etmez ama yaklaşık yarısı paraya sattıysak ve 1 oyuncu aldıysak yine iyi.

brigand

Para kazandıracak tabi. Esamesi okunmazdı bu formayı taşıma şansı verilmeseydi. Eleştirilmeye kıyılamayan adamlar eski de kaldı artık. Onlar çıkıp vursalar gıkımızı çıkarmazdık yaşattıklarından sonra. Ama bu turanja fena derecede ayar oldum. Türkçe'den bir haber ahkam kesmiş bir de kız arkadaşı aracılığıyla. Neyse uzasın. Yerinin doldurulması zor olanlardan değil.

beşnumara

Alınacak oyuncu ahmet aras olursa çok daha iyi olur ama zannetmiyorum onu vereceklerini. Alınacak oyuncu kiralık mı olacak bonservisiyle mi? Ahmet aras'in 2015te sözleşmesi bitiyor sivas ile.

55.hakan

Abdülkadir i Şanlıurfa almadıysa daha o gelebilir.

orhan

Adam gibi gelip adam gibi gittiğini düşünüyorum. Samsunspora
yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.

yirmiuc