21- Canberk Aydın

Başlatan ibrakadabra55, 06 Ağustos 2012, 14:28:54

« önceki - sonraki »

ata55

Karabudun

Makul bir ücretle iyi bir yedek olabilir ancak hedefi bir üst lig olan bir takımda asla as oyuncu olamaz.

sadece55

Artık miyadını doldurdu gönderilmeli.

Levent ÖCAL

Kayserispor ile anlaştığı haberleri geziyor sosyal medyada, büyük ihtimal Erciyese kiralarlar.

Levent ÖCAL

Raqua55

Gitsin problem yok da ama bu kaçıncı arkadaş Süperlige bedava kaptırğımız topçu.Umar mbilla Taha Hasan Canberk 5 tane topçu pisi pisine bedavaya kaptırdık. Bunlardan gelicek bonservis bedelleri borcun bir kısmını eritirdi.Yazık vallaha yazık bu taraftara

Shane_Falco

19 Temmuz 2017, 11:39:03 #591 Son düzenlenme: 27 Aralık 2017, 15:28:44 Shane_Falco
Alıntı yapılan: Raqua55 - 18 Temmuz 2017, 19:19:31
Gitsin problem yok da ama bu kaçıncı arkadaş Süperlige bedava kaptırğımız topçu.Umar mbilla Taha Hasan Canberk 5 tane topçu pisi pisine bedavaya kaptırdık. Bunlardan gelicek bonservis bedelleri borcun bir kısmını eritirdi.Yazık vallaha yazık bu taraftara

En son Armağan Kuş buna benzer bi pozla Kayserispor'a imzalıyordu. Sonu ne oldu biliyoruz.

Ayrıca sanırım Canberk'ten cuzii'de olsa bir miktar yetiştirme bedeli alacağız.

Shane_Falco

Denizli ile anlaştığı yönde haberler var.

55_OrHaN_55

Kayseri formasıyla süper ligde kaç dakika oynadı acaba?

sadece55

Kayseri parkta bulunan kafede toplam kaç dakika nargile içti diyecektiniz galiba....

AhmetDenizci

Sadece Samsunspor

ben anlamıyorum ya Samsundan ayrılıp denizliye gitmek elazığa gitmek altınorduya gitmek neyin kafası yani

özkan

menajerleri itoş normaldir.topçu menajerini peygamber gibi görür futbol piyasasında.

55_OrHaN_55

Elazığ maçında 23. dakikada oyundan çıkmış. Sanırım yine sakatlandı.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 10 Şubat 2018, 17:30:48
Elazığ maçında 23. dakikada oyundan çıkmış. Sanırım yine sakatlandı.

Aynen izliyordum maçı sakatlanarak çıktı. Ne bir darbe aldı ne de zorlayıcı ikili mücadeleye girmeden sakatlandı.