Teknik Direktör | Erhan Altın

Başlatan berusa55, 01 Ağustos 2012, 04:19:23

« önceki - sonraki »

55.hakan

El frenisin el.İlk 11 de hiç değişiklik yapmasan kazanırdı bu takım.Sen bu takımın el frenisin.

orucreis

55. Sayfayi hak etmiyorsun hoca snaa bu kadar sey bile fazla git

55_OrHaN_55

Senin Samsunspor gibi bir takımda teknik direktörlük yaptığını görünce kahroluyorum. Bu kadar mı düştük? Yazıklar olsun yönetime ki takımı bu kadar sabote ettiğin halde hoca diye tutuyorlar seni. Al Ali Zorlu'nu da çek git buralardan. 

Dartagnan

Yönetim yönetimse direk şut ve gol . Yazıklar olsun sana da seni getirene de seni yetiştirene de !!!! Ağır konuşuyorsunuz diyen çıkacaktır bence bu Başlığa uğramasın .

Raqua55

Şunu biri alsın aklıma geldikçe deliriyorum

ask55

her hafta eleştirmekten sıkıldım.
kafana göre erhan altın.

Sercan

Yönetim delikanlıysa şunu bu gece gönderir ...

Ollivanders

Bıktık , usandık , yıldık . Bırak biraz haysiyet varsa bırak

binikalamadım

hocam ne olur istifa et seni saygıyla anarız...

GençKozluklu

Çok ezik bir kişiliği var. Bunu Güvenç Kurtar'a yalaka boyutuna çıkan mesajlarıyla bir kez daha gösterdi. Böyle bir kişinin takımımızın başında olmasından hicap duyuyorum.

SametYılmaz55

Bu adam yüzünden hayal kuramıyorum.Yönetim ne düşünüyor bilmiyorum ama futboldan biraz anlayan birisi bu adamı iki dakika tutmaz

Desiqner

Ya arkadaş futbolculara birisi katkını söylesin lütfen.Bir hafta maç kazanmışsın , şehir havaya girmeye hazır öbür maç bir çıkarıyorsun takımı sistem yok , değişiklikler dalga geçer gibi.
Sen baştan aşağı hoca olsan ne olur ? Seninle ne yapabilir bu takım.
Yönetim Allah rızası için göndersin bu adamı.

Levent ÖCAL

03 Mart 2015, 09:57:28 #807 Son düzenlenme: 03 Mart 2015, 10:27:48 Levent ÖCAL
İmza kampanyası mı gerekiyor, tesislere mi yürümek gerekiyor ne gerekiyorsa yapalım gönderilsin artık yeter be  >:(

erkutdem55

Ofeodu ilk yarı bişey yapmadı.Ben çıkarmazdım devrede yine de ama hadi o kabul.
Musa'yı da çıkardın hadi o da kabul.
Ya arkadaş Ivanov bir asist yapmış mbılla atamadı,bir gol atmış.Adananın arkası açıldı.Sürekli teke tek kalmaya başladı Ivanov.Zaten kolay çalım atıyor.
Hangi beyninle Ivanov'u çıkardın be mübarek adam ya....

red_white