Teknik Direktör | Erhan Altın

Başlatan berusa55, 01 Ağustos 2012, 04:19:23

« önceki - sonraki »

cembaba

Hocayı eleştirmek için çok erken olduğunu düşünüyorum...

erkutdem55

Hoca bu kadar kısa zamanda takımı taktik ve kondisyon olarak muazzam hazırlamış.Bu takım bu kadroyla zannedersem daha iyisini oynayamazdı.Rakipten çok daha fazla koşmamıza rağmen maç sonunda hala diriydik.Kamp yapmamış bir takım için daha iyisi düşünülemez.

babasamsunlu

efferim la kel ilk defa doğru bişey demişsin.
bence mevcut kadro yapısına en uygun diziliş ve oyun şeklini benimsemiş.
ayrıca kamp görmemiş bir takımı bundan daha iyi hazırlayabilecek çok fazla hoca yok piyasada

yirmiuc

Hocam doğum günün kutlu olsun.
uğur tülümenin tavşanlı maçındaki hareketi, formsuzluk , uyum sorunu, kondisyon vs. değil camiayı önemsememektir. inşallah gerekli uyarıları yaparsın.

orhan

Erhan hocama çok güveniyorum kendi hırs ve isteğini takıma yansıtacağına inanıyorum

samuray

erhan hocaya güveniyoruz gençleri sahiplenmesi onları moral motivasyon ,kısa bir kamp ydönemi çok kısa hazırlık doğru düzgün birlikte oynayaymamış bi takım diziliş oyun taktiklsel olarak beğendim herkes gibi ama burada bir arkadaşım daha belirtmiş hakan aykut değişikliği golü yememize neden oldu aykut tabiki kazanılacak diğer gençlerimiz gibi ama skor açısından baktiğinda çok kritik dk.lar rakip üstümüze geliyor her an gol yiyecekmiş gibi bi durumvardı adeta ve o değişiklikle birlikte golde geldi  inşallah bundan sonra bu tür hatalar olmaz ben pozitif bakıyorum takımımız iyi yolda diyebilirim önümüz açık

HoliganSamSunLu

hocaya destek verilmeli ve elindeki malzeme ortada hayalci davranıp beklentilere girilmemeli

Sadece Samsunspor

Bu kadroya en uygun hoca. Değişiklikler tam isteidğimiz gibiydi halille adem bitmişti hemen çıkardı maşallah.

Theofanis Gekas

her anlamda beğeniyorum fakat neden beraberliğe yattık onu çözemedim

Tufan

Hocanın değişikliklerine, eldeki kadroyu kullanmana eyvallah ama başında olduğu takım Samsunspor Giresunspor değil. Bu ligte bizim favori olmadığımız zamana oynayacağımız, rakipten çekineceğimiz bir takım olmamalı. Göztepe güya ligin en iyi kadrolarındandı gördük çokta ahım şahım değiller, keza Bolu'da o şekilde.

lucarelli

İyi oyuncular buldu, savunmayı iyi oturttu, sıra hücum hattına ve hücum varyasyonlarına geldi.

Tebrikler hocam

binikalamadım

3 kritik değişiklik 3 puanı getirdi tebrikler hocam

ahmetsefa55

şöyle birşey var.biz bu takımı kağıt üstünde değerlendirip beraberliğe yatmamalıyız diyoruz ama hoca biliyo ki takımın kondüsyonu yetersiz.
izmirden 1 puanla dönmek hiçde fena olmazdı.3 puan kaymaklı ekmek kadayıfı oldu

orhan

tebrikler hocam yüreğine sağlık

Nuri Asan

endamin yeter karakterin yeter hocam.