Teknik Direktör | Erhan Altın

Başlatan berusa55, 01 Ağustos 2012, 04:19:23

« önceki - sonraki »

kuzey55

Alıntı yapılan: yirmiuc - 18 Haziran 2015, 19:19:05
bana cevap olarak mi yazdin bunu? anlamadim.

genel olarak yazdım.hani diyo ya herkes emeğin için teşekkürler diye. kendi reklamını yaptı gitti koca bir yılımızı yedi. benm hakkım varsa da haram olsun.

orucreis

Alıntı yapılan: NeverMind - 19 Haziran 2015, 01:54:56
Erhan altin olmasa akli selim bir teknik direktörümüz olsaydi açik ve net ilk 2 den direk çikardik.

Aklı selim olmasına gerek yok yoldan birini çevir o bile yapardı

kamuri

alanyada bu sene playoff yarı finali oynayan bi takımı aldın bakalım neler olacak bekleyip görecez orda da orta sahada sov yapacakmısın

AhmetDenizci

Altın, oyananan futboldan memnun

http://www.trtspor.com.tr/haber/futbol/ptt-1-lig/altin-oyananan-futboldan-memnun-102282.html

Yenildikten sonra şu açıklamalarından öyle bıkmıştım ki..

orucreis

Hedef şampiyonluk demiş.Senin hedefin serseri bir mermi misali nereye gideceği belli değil ama hedefi tutmayacağı kesin

Desiqner

akımının defans oyuncularında yorgunluğa bağlı konsantrasyon eksikliği yaşandığını dile getiren Altın, "Kazanabilirdik veya kaybedebilirdik ama her 2 takım da futbol adına sahaya çok güzel şeyler yansıttı. Oyunu çirkinleştirmeden futbolun bütün güzelliklerini iki takım da galip gelmek için pozisyonlar buldu. Maalesef girdiğin pozisyonları değerlendiremezsen 1 puana razı olursun. Duran toplarda gol yiyoruz" dedi.
Altın, takıma yeni katılan futbolcular birbirini daha iyi tanıdığı zaman daha iyi oynayacağını belirtti. Takımına güvendiğini anlatan Altın, ligde bütün takımların ilk 4 ile 6 hafta geçiş dönemi yaşadığını ve bu süreci Alanyaspor'un kısa sürede atlatacağına inandığını dile getirdi.

Gittiğin için teşekkür ederim :)

SametYılmaz55

Bozuk plak gibi dinle dinle sar başa :)

orucreis

bu filmi geçen sezon izlemiştim galiba ;D

SametYılmaz55

Bugün de Yeni Malatya koydu geçti.beter ol beter

beşnumara

Sen kazanacağını bizden kazandın. Adam olana yeter. Üstüne Samsunspor sana bir de bu piyasada etiket armağan etti.
Bizi final oynatan erhan mi yoksa erhana piyasa yaptıran Samsunspor mu? Bilmeyenler de öğrenecek az kaldı.

Desiqner

Teknik Direktörümüz Erhan Altın, Yeni Malatyaspor maçının ardından şu açıklamayı yaptı: "Öncelikle Yeni Malatyaspor'u kutluyorum. İyi hazırlanmışlar. Maçı kazanmak adına bütün enerjilerini sahaya yansıttılar. Aslında bunu kendi takımımda beklerdim ama maalesef yapamadık. Hafta boyunca Yeni Malatyaspor'u çok iyi analiz etmiştik. Taktik çalışmalarımızı da yaptık ama maalesef sahada istediklerimizi göremedik. Lig uzun bir maraton. Olumsuzluklar var ve biz bunları tespit ederek hatalarımızı gidereceğiz. Kaliteli bir takımım var ama maalesef bunu sahaya yansıtamıyoruz. Bazen futbol olarak yansıtıyoruz ama neticeye yansıtamıyoruz. Bugün ligde 3′üncü maçımızı oynadık ve bu maçta futbol adına hiçbir şey sergileyemedik. Mağlup olduğumuz için üzgünüm. Milli maç arasında eksiklerimizi gidermek adına çalışacağız. Kalitemizi ilerleyen haftalarda sahaya yansıtacağımızı düşünüyorum"

La erhan hoca :)

orucreis

Alıntı yapılan: Desiqner - 31 Ağustos 2015, 08:08:05
Teknik Direktörümüz Erhan Altın, Yeni Malatyaspor maçının ardından şu açıklamayı yaptı: "Öncelikle Yeni Malatyaspor'u kutluyorum. İyi hazırlanmışlar. Maçı kazanmak adına bütün enerjilerini sahaya yansıttılar. Aslında bunu kendi takımımda beklerdim ama maalesef yapamadık. Hafta boyunca Yeni Malatyaspor'u çok iyi analiz etmiştik. Taktik çalışmalarımızı da yaptık ama maalesef sahada istediklerimizi göremedik. Lig uzun bir maraton. Olumsuzluklar var ve biz bunları tespit ederek hatalarımızı gidereceğiz. Kaliteli bir takımım var ama maalesef bunu sahaya yansıtamıyoruz. Bazen futbol olarak yansıtıyoruz ama neticeye yansıtamıyoruz.[/b] Bugün ligde 3′üncü maçımızı oynadık ve bu maçta futbol adına hiçbir şey sergileyemedik. Mağlup olduğumuz için üzgünüm. Milli maç arasında eksiklerimizi gidermek adına çalışacağız. Kalitemizi ilerleyen haftalarda sahaya yansıtacağımızı düşünüyorum"

Sırf gülmek için alanya maç sonu röportajlarını bekliyorum yaa  ;D ;D ;D hep aynı senaryo

celebi

la bırakın adamın yakasını yaw

beşnumara

Kadro çok iyi ve o kadroya yazık etmezler. Gönderirler bu iş bilmezi. Bizim maça kalmaz.

bayfa55