Teknik Direktör | Erhan Altın

Başlatan berusa55, 01 Ağustos 2012, 04:19:23

« önceki - sonraki »

berusa55

Erhan Altın (d. 28 Ağustos 1956, Samsun) Türk eski millî futbolcu, teknik direktör. Fenerbahçe, Göztepe ve Kocaelispor eski futbolcularındandır.

3 kez Türkiye Millî Takımı çağrılan Erhan Altın, 1 kez Türkiye Millî Takımı formasını giymiştır.

2008-2009 Turkcell Süper Liginin 2. yarısında Kocaelispor'un başına geçen ve Samsun doğumlu olan Altın'ın, antrenörlük kariyerinde Eskişehirspor, Çanspor, Kocaelispor, Diyarbakırspor, Elazığspor, Akçaabat Sebatspor, Çaykur Rizespor, Denizlispor, Bursaspor ve Giresunspor kulüplerinde görev yaptı.Şu an Samsunspor'u çalıştırmaktadır.

twitter

Gecen sene hangi adama yorum yaptiysak, tukurdugumuzu yaladik tek tek.

Bir de sana yorum atmayalim bakalim hocam. Kolay gelsin.

Desiqner

Hayırlı olsun takımımız ve şehrimiz için...

berusa55

Yeni hocamızın hırsının, öğrencilerini motive etmesinin aşağıdaki fotoğrafa nasıl yansıdığına bakın.

Kaynak

Cezo

Arkadaşlar Giresunsporda son haftatalardaki iç saha maç sonuçları alkışlamaya değer...

cgr

Alıntı yapılan: berusa55 - 07 Ağustos 2012, 19:12:04

Kaynak

Nii yapıonuzzz , nee ayaksınızzz leennn.. Kafam güzel alttan alın der gibi :) :)

Kaya

İnanç gençler çok iyi 5-6 tanesi kadroda oynar diyince oovvvvvvv
Hoca gençler müthiş diyince woooowww

Yok öyle  :D

Şaka bir yana.Hocayı tebrik ediyorum.Gençlerimizin ne kadar değerli ve yetenekli olduklarını gördüğü ve değerlendirdiği için.Başkası olsa bana transfer şart bu takımla olmaz diye ağlardı... >l< >l< >l<

orucreis

09 Ağustos 2012, 03:47:22 #7 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2012, 03:50:48 orucreis
hocama söylesem beni de kadroya alırmı yaaa  ;D idmanlara çıksam yeter  :evet: kenarda top toplarım  :D ;D hazır askerliğide yapmışım :D kelepir eleman :D

yirmiuc

ligde kalma hedefi icin ideal bir isim.
son haftalarda giresunu cok iyi motive etmisti gecen sezon.

hacettepeli

Sioux

Bence doğru bir tercih yaptık. İnşallah saha içi skorlara da yansır.
Başarılar hemşerim.

ahmetsefa55

sanki hoca yetersiz kalacak gibi ama hadi hayırlısı.

bu bir değerlendirme değil bir öngörüdür.

değerlendirme yapmak için erken.

maviay55

muhalife katılıyorum.son dakikalarda kenardan takımı sakinleştirip topa basmasını sağlayabilirdi

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: muhalif - 25 Ağustos 2012, 22:43:21
sanki hoca yetersiz kalacak gibi ama hadi hayırlısı.

bu bir değerlendirme değil bir öngörüdür.

değerlendirme yapmak için erken.

İmzamı atarım Hakan ile Aykut'u değiştirmesi çok yanlıştı bence.

Sadece Samsunspor

Alıntı"Samsunspor'un gelecek 5-10 yılını hesaplıyoruz"

PTT 1. Lig'in ilk maçında Samsunspor, kendi sahasında TKİ Tavşanlı Linyitspor ile oynadığı maçta son dakikalarda yediği golle sahadan 1-1 beraberlikle ayrıldı.

Maç sonrasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, "Hayırlı bir lig olmasını diliyorum. Bütün takımlara başarılar dilerim. Çok istediğimiz bir maçtı. Biz yeni oluşan bir takımız. Bu çocuklar ikinci defa 11 maç oynadılar. Futbolcularımın algılamaları çok iyi. Çok çalıştık, aldıkları teorileri sahaya bilinçli bir şekilde yansıttılar. Tam 3 puanı aldık diyorduk ama bu futbol, olmadı. Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum, coşkulu tezahüratlarla futbolcularımızı motive ettiler. Çocuklarımı alınlarından öpüyorum. Biz öyle plan yapıyoruz ki, Samsunspor'un gelecek 5-10 yılını hesaplıyoruz" dedi.

3 puanı son dakikada kaçırdıklarını belirten Samsunspor takım kaptanı Turgay Gölbaşı, "Oturmuş takım oturmamış takıma karşı oynayacaktı. Sahaya yansıyan tam tersi oldu. Hiç kimse bu kadar beklemiyordu bizden. Son dakikada yediğimiz gol için yapacak bir şey yok. Genele baktığınızda iyi futbol oynadık, iyi pas yaptık. Biraz daha zamana ihtiyacımız var" diye konuştu.

Samsunsporlu genç futbolcu Halil İbrahim Pekşen, "Yeni bir takım olmamıza rağmen koştuk, mücadele etti. 3 puanda alabilirdik ama son dakikada bir gol yedik" şeklinde konuştu.

Zor bir mücadele olduğunu ifade eden TKİ Tavşanlı Linyitspor Teknik Direktörü Levent Devrim, "PTT 1. Lig hayırlı olsun. Zor bir lig oynayacağız, bu ligde her an her şey olabilir. Dersimize iyi çalıştık Samsun'a gelirken. Zor bir maç oldu. Samsun bir futbol kenti, çok önemli bir deplasman kenti. Oyunun ilk yarısında oyunu tutmak istedik, kendimiz yönlendirmek istedik, bunu da başardık. 35 dakika ile 45 dakika arasında takımın baskısını yedik ve ilk yarının sonunda gol yedik. İkinci yarıda biraz daha tempoyu artırarak başladık. Riskleri göze aldık ve arkada rakibe geniş bir alan bıraktık. Gol daha öncede gelebilirdi ama son dakika golü aldı. 1 puan aldık ama 2 puan kaybettik. Bu ligde her puanın önemi çok büyük. 1 puana şükür diyoruz" ifadelerini kullandı.

TKİ Tavşanlı Linyinsporlu tecrübeli futbolcu Mesut Saray "Samsunspor köklü bir ekip, zor bir deplasman oldu. 2 takımı da kutluyorum. Bu nemli havada iki takımda iyi mücadele etti. Maçın hakkı beraberlikti öyle oldu" diye konuşurken, Osman Fırat, "İlk maçlar hep sıkıntılı geçer. İlk yarı Samsun iyiydi, ikinci yarı biz iyiydik. Maçın hakkı beraberlikti" şeklinde konuştu.

http://www.haberexen.com/samsunsporun-gelecek-5-10-yilini-hesapliyoruz-95014h.htm