11 - Halil İbrahim Pekşen

Başlatan ibrakadabra55, 15 Nisan 2012, 15:35:55

« önceki - sonraki »

Musti

Kimse hakkını vermemiş ama bugün Bolu maçında ilk 2 golde büyük katkısı vardı. Hücum kanatta oynadığında ne kadar gole yakın oynadığını tekrar göstermiş oldu. Seviye tartışılır ama belirli bir yeteneğe sahip. Bugün rakip olan eski futbolcumuz Musa Sinan'a benzetiyorum biraz. İlk zamanlarda çok tartışılmıştı. Geliştirirse kendini ligin kalburüstü futbolcusu olabilir.

mehmet yılmaz

Bugün çok iyiydi. Yetenekleri tartışılsa da mücadele gücü çok yüksekti. Aferin kardeşim...

Atakumlu

Sahanın bence en kötü ismiydi oyuna girdikten sonra surekli topları ezdi bir pozisyonda aptalca bi çalım atmaya kalktı ceza sahası içinde ve rakibe pozisyon verdi ilk yarı maraton tribünü fazlasıyla homurdanmaya başlayınca da ilk yarı sonlarında hoca onu kapalı tarafına aldı... ikinci yarı iki atak da katkıda bulundu başka da bir numarası yoktu ...

sadece55

Yetenekleri çok kısıtlı ama gerçekten çok şanslı bir adam. Böyle bir kadroya denk gelerek kariyer yaptı.

Musti

Yine çok iyi oynadı. Görünmez kahraman. İlerde oynadığı hemen her maç skora katkı yapıyor. Defans sezgilerini de geliştirdi. Osman Özköylü'nün neden devre arası çıkardığını anlamadım. Halil'in yerine Göksu'yu çıkarıp Kone'yi en uca koysa daha çok gol bulabilirdik.

ugrass

Alıntı yapılan: Musti - 05 Nisan 2017, 14:33:45
Yine çok iyi oynadı. Görünmez kahraman. İlerde oynadığı hemen her maç skora katkı yapıyor. Defans sezgilerini de geliştirdi. Osman Özköylü'nün neden devre arası çıkardığını anlamadım. Halil'in yerine Göksu'yu çıkarıp Kone'yi en uca koysa daha çok gol bulabilirdik.

bu adamı bitek ben mi beğenmiyorum ya? 

Shane_Falco

Valla çok beğendiğim söylenemez. Çok hızlı değil, teknik değil, çok yetenekli değil. Ama topu ayağına aldı mı rakibin üstüne dikine dikine gidiyor. Bir şekilde şut çekiyor, gol atıyor, asist yapıyor. Çözemedim gitti bu çocuğu.

Musti

Çünkü futbolun doğrularını yapmaya çalışıyor.

yirmiuc

Bana gore bu ligde oynayabilecek bir oyuncu degil. Son saniyede bombos pozisyonda sut bile cekemedi.

celebi

Demekki kesin galibiyet lazım olsa o pozisyonu gol yapamayacak

cakir55

Bunda ne buluyor Osman hoca ben hala anlamış değilim. Bu ligin oyuncusu değil

özkan

Konya bunu alırken belli sayıda maça çıkma kuralı koydu bize.

bayfa55

Şu adamı Konya nasıl beğendi. İnanamıyorum.

sadece55

Bazı insanlar Şanslı doğar. Bence Tff 2.ligde etkili olabilir sadece.

Stoper

Halil İbrahim, 1. Lig de dahi etkili, göze batan bir futbol sergilemedi. Süper lige terfi etmesi gerçekten inanılır gibi değil. Hadi 18,19 yaşında olsa, geleceği var diye transfer edersin. 24 yaşında. Muhtemelen 1.kampın sonunda Konyaspor kiralık gönderir.