11 - Halil İbrahim Pekşen

Başlatan ibrakadabra55, 15 Nisan 2012, 15:35:55

« önceki - sonraki »

beşnumara

Çok duygusalsın akan abi orası samsun. tesislerde oynamayacak maçı statta oynacak kulüp de ist. belediye değil samsunspor ama tabii temennimiz benim yanılmam :)

babasamsunlu

benim bildiğim kel fatih, tanıdım tanıyalı futbolcular konusunda  hep yanıldı...
Devamının gelceğinden pek şüphem yok ;)

beşnumara

İyi bakalım ben sözümdeyim abi görüşürüz ;)

babasamsunlu

sen mesela kemal tokak ve ergün hakkında söylediklerinin de arkasındamısın sayın keltoş  :-* :-* :-*

beşnumara

kemal tokak söylediğim zamanlarda dediğim gibiydi ama ergun teber için iyi konuşmamışımdır sadece topu ileri taşıyacak adam olmadığı için günah keçisi oluyordu. karakteri ve futbolu hakkında iyi konuşmadım konuşmam da hem orhan ergunden iyiydi yazık ettin abi çocuğa. neyse konu halil ibrahim :) inşallah kulübümüze faydalı olur.

babasamsunlu

maviay55

iyiydi daha iyi olacaktır potansiyel mevcut

Sadece Samsunspor

İyidi iyi az daha güven kendine adamım.

fanatik samsunsporlu

pekşene boş pozisyonda 2 kez top vermediler

ahmetsefa55

bir turgut doğan şahin görür gibi oldum.
turguttan daha güçlü ama onun kadar seri değil.
geliştirirse hem kendisi hem biz hemde türk futbolu kazanır.

Sol Açık

Yaşına ve oynadığı pozisyona göre gücü oldukça yerinde. Hızı da var. Bence çok iyi bir açık oyuncumuz olacak. Tebrikler...  :ok

SSKLA

5trawberry

ilk yarı çok etkisizdi ama ikinci yarı kontrolü aldı. Güzel olacağa benziyor ama direkt onunla başlamak her zaman iyi olmayabilir.

Ollivanders

Direk başlamak zorundaydı hoca. Yerine alınan adam cezalı ve diğer alınanlar hazır degil.

AhmetDenizci

Takımda baştan beri çalışanlardan, kamp gören oyunculardan birisi. Bence hiç sırıtmadı. Daha da iyi olacak inşallah. Keşke o paslar verilseydi de bir de son vuruşunu görebilseydik.