Yardımcı Antrenör | Burak Sadık Dilmen

Başlatan AhmetDenizci, 16 Aralık 2011, 17:32:25

« önceki - sonraki »

Ollivanders

bance ne yapsın daha diyebilen bir adam makukulayı bize getirmez. Mantıken oyle olması gerekiyor.

Kaya

Alıntı yapılan: feveran - 16 Aralık 2011, 21:29:19
adnan sezgın makakulayı bıtrmış takm kendıne gelecek 4 5 mizi yukarı hatta 8 taşır haketmek istyrz

CIA mesajını incelemeye almış feveran :D Ben kaç kere okudum ı ıh çözemedim

Burak Sadık Dilmen kardeşlerimizin de dediği gibi Samsun bilen bir isim.Umarım başarılı olur..Malum başarıya çok ihtiyacımız var

ibrakadabra55

Adnan Sezgin ve Petkovic gitmeden kim gelirse gelsin başarı olamaz !

55__Gurbet__55

Hayirli olsun.

Olurya tesadüfen buraya okursan eger petkovice aynen bunlari söyle. Unsere Fußball nikis gut. Waruuuum???

carlsberg

bilmem biliyormusunuz burak abi eski 86 87 yıllarının fırtına Samsunsporunun kadrosunun futbolcularındandır..haberiniz varmı???

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: carlsberg - 26 Aralık 2011, 16:08:06
bilmem biliyormusunuz burak abi eski 86 87 yıllarının fırtına Samsunsporunun kadrosunun futbolcularındandır..haberiniz varmı???

Alıntıburak dilmen, almanya kokenli.. Futbolculugunda bizde de oynadı 80 li yıllarda.. Feldkampın yardımcılıgı ile basladı turkiye de skibbe ile devam etti, eskisehirde de beraber calıstılar.. Almanca bilmesi de gelmesinde etkendir sanırım..

Sahsen de tanırım, iyi insandır.. Duydugumda neden diye dusundum, sonra aklıma adnan sezgin geldi.. Hayırlısı olur insallah..

Theofanis Gekas

burak hoca petkoviçten 10 kat daha heyecanlı petkoya oyuncu değişikliği için yalvardığını gördüm bugün helal olsun

ngonge

Serdar Dayat'tan sonra bu adam bana çok sempatik geliyor.

Hele ki daha ilk geldiği hafta kendisi ile maç öncesi röportajında takım sorulduğunda,"ben yeni geldim işte falan" gibi laf ebeliği yapmamıştı ve sanki 1 yıldır burada çalışıyormuş gibi güzel bir takım analizi yapmıştır.

FaTiH_HaN

Aslında yeni bir hoca getirmek yerine Burak Hocayı teknik direktörlüğe getirmek bana daha mantıklı geliyor, eğer yeni Hocamız Ziya Doğan olacaksa ben Burak Hocayı tercih ederim.

Sol Açık

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 23 Ocak 2012, 12:55:18
Aslında yeni bir hoca getirmek yerine Burak Hocayı teknik direktörlüğe getirmek bana daha mantıklı geliyor, eğer yeni Hocamız Ziya Doğan olacaksa ben Burak Hocayı tercih ederim.

Benim de aklımdan geçen bu. Herhalde Manisa maçına göre (belki haftasonu oynanacak İBB maçı da buna eklenebilir) takımın başına getirebilirler. Umarım Manisa ve İBB maçlarını alırız (yada 4 puan) ve Burak Dilmen takımın başına getirilir.

samuray

evet aslında neden olmasın en azından takımı tanıyor oyuncuları tanıyor ferformansların biliyor

celebi

sadık yerine kenan yelek olsun olacaksa ki olmayacak

ibrakadabra55

Yeni hocanın gelmesiyle aslında yardımcılığı bile gidebilir daha çok tercüman gibiydi.

fındık

Burak Dilmen
22 Temmuz 1963'te Bursa'da Tophane semtinde doğdu. Ailesiyle birlikte 3 yaşındayken gittikleri Almanya'da ilk ve ortaöğretimini tamamladı. Ticaret Meslek Lisesi'den mezun oldu.

TSV Turnerbund kulübü, okul bahçesinde futbol oynarken izlediği Dilmen'i 1969 - 1971 yılları arasında minik takımına kattı. 1971 yılında girdiği FC Bayern München kulübü altyapısında 1982 yılına dek tüm genç takımlarda bulundu. Kadrosunda yer aldığı Genç Milli Takım'ın antrenörü Adnan Dinçer'in 1982 - 1983 sezonunda Samsunspor'da göreve başlaması nedeniyle Türkiye'de oynamayı tercih ettiği ilk takım Samsunspor oldu.