Kaleci Antrenörü | Yunus Şenocak

Başlatan AntZ, 17 Eylül 2011, 12:43:22

« önceki - sonraki »

AntZ

Doğum Yeri    : SAMSUN
Doğum Tarihi : 22 Aralık 1965

GökhanÇağlar

çok düzgün bir insan,işini de iyi yapıyor...

Burak

Kendisi ile bir otobüs yolculuğunda tanışmıştım tesadüfen 2010 haziran'ında bir süre muhabbetimiz olmuştu. Sanırım önce Marmarisspor'da görev yapmış zaten o Marmaris'e giderken tanışmıştık ailesi de oradaymış daha sonrasından emin değilim arada bir takım daha olabilir ondan sonra Samsunspor'a çağırmış Hüseyin Kalpar . Ligleri kademe kademe atladığını söylemişti darısı süperlig'e demişti mütevazi bir insan hiç sıkılmadan bütün sorularımı cevaplamıştı bayağı muhabbet etmiştik. Aslında sezon başında çok ümitsizdi takımdan ama sonu hayırlı oldu.

ondestan_11

akraba oluyoruz annesini teyzesini çok severim ama kendisiyle hiç tanışmadım

cgr

Yunus Hoca'yı ufaklıktan beri tanırım. Aile dostudur... Hakikaten pırlanta gibi bi insan... Ali Baba(Alanyurt) Samsungücü Bayan Takımı'nın başkanıyken, Yunus Hoca'da antrenördü orada... Yanlış hatırlamıyorsam bayan futbolculardan da biriyle evlenmişti...

Ahmet Şahin ile geçen sene Koçyiğit'te konuştuğumuzda Yunus Hoca'nın ne kadar düzgün karakterli, iyi bir insan olduğundan bahsetmişti...

Gerçekten yüreği çok temiz biri...

Desiqner

Şenol Odabaş olacakmış yeni kaleci antrenörü galiba Yunus hoca gidecek bu durumda.Gerçekten çok efendi bir insan olarak kalacak aklımda.Hayatının bundan sonrası kendisi için hep güzellikler getirir İnşallah...

sersa

akşam elinde valizlerle gördüm malesef son vermişler görevine :(

Mert

Gitmesinin sebebi neymiş merak ettim.Yunus hoca kişiliği ve bilgi bakımndan iyi bir hocaydı.Katkıları çok olmuştur.Allah yolunu açık etsin.

sersa

Yeni hoca kendi ekibini getiriyormus

Ahmeti

Ertuğrul'un Samsunspor'daki çıkışını Yunus hocaya bağlıyorum bence Samsunspor'un ömür boyu kaleci antrenörlüğünü yapabilecek biriydi yeni ekipte yer almamasını kayıp olarak görüyorum.