15- Ergün Teber

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:25:10

« önceki - sonraki »

isa55

Hayırlı olsun takımımıza.

Ayberk

ya yenal alınmayacaktı ya da ergün. 40 yılda bi altyapıdan hafif sivrilen genç çıktı, onun da önünü böyle kısıtlı beceriye sahip, dolgun maaşlı adamlarla kapatıyoruz, helal bize >l< .:.:.

sadece55

Ayberk kendini gösteren her yerde gösterir...Gökhan Gönül Fenere geldiğinde oynayamaz deniyordu adam zorla aldı formayı...Oyuncu fark yaratmasını bilecek

Ayberk

Benim gönlümden geçen de o. Ama Başaran'ın şansı azaldı sonuçta. Başaran diye bir adam olmasa Orhan da takımda kalsaydı yine Yenal ve Ergün'ün beraber alınmasını saçma bulurdum o da ayrı. Biraz daha iyi olan Ergün'ü alırsın olay kapanır bana göre. Ama hadi hayırlısı...

ahmetsefa55

yok la ayberk 1 numara bulent kocabey 2 numara başaran.raad ol yanı yenal la ergunden bıse olmaz  :--*

Ayberk

ben rahatım da kardeşim kulübün parasını niye çöpe attık o zaman 3. 4. alternatifler için  ;D

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Ayberk - 04 Eylül 2011, 14:18:54
ben rahatım da kardeşim kulübün parasını niye çöpe attık o zaman 3. 4. alternatifler için  ;D
para cok olum adama bak ya  8)

Ayberk

Allah bize göstermesin o günleri tekrar ama, bu yapılan boş harcamalar yüzünden 3-4 sene önceki durumlara dönmeyelim yani, içimizde hep korku var birader :-[

sadece55

Ayberk hiç harcama yapmasak hepten düşecez geri...azıcık bütçe koyacaksın ortaya süper Lig başka bir yer

Serkan

Alıntı yapılan: uçarlı - 05 Eylül 2011, 00:12:42
süperlig için vasatın altında şuanki görüntüsüyle.

abi allah aşkına şu takımda beğendiğin hiç bir şey yok mu ?

Lusage

Alıntı yapılan: Serkan - 05 Eylül 2011, 01:12:58
abi allah aşkına şu takımda beğendiğin hiç bir şey yok mu ?

Alıntı yapılan: uçarlı - 05 Eylül 2011, 00:46:54fakat hakan arslanı ben beğeniyorum.

Serkan

şükürler olsun varmış :d

mehmet yılmaz

Saçları uzun olunca uzaktan İlhan Ummak'a benzettim, canım sıkıldı!  :kafa:
Bugünkü idmanda 3 tane ciddi faul yaptı. Pek hazır görünmedi.

hacettepeli

defansif yönü ağır basan bir bek. ofansta pek bir şeyi yok gibi.

twitter

nasıl yok abi allah aşkına en az 5 kere bindirme yaptı

valla ben ilk kez izledim, çokta beğendim  :_nazar