16- Atilla Özmen

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:35:58

« önceki - sonraki »

Sioux

İnşallah yetenekli ve iyi bir kalecidir.
Ahmet Şahinle bu lig bitmez.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Sioux - 11 Eylül 2011, 00:49:22

:-\ :hnk: .:.:. 1dk!!!

Lusage

Evet yetenekli ve iyi bir kaleci.  :evet:

Hayır Ahmet Şahin ile bu lig gayette biter.  ::)

ahmetsefa55

atilla da ertugrul da ıyı kalecıler ıdmanlarda gordugumuz kadarıyla.

samuray

zaman içerisinde bu ikiliden birisi kaleyi alırlarsahiç şaşırmayalım zira ahmetin son yaptığı hata bize çokpahalıya malolabilirdi bereket ergün yetişti imdada

minci

Arkadaşlar sevgili kaptanımız Ahmet Şahinimiz bir maçta hata yaptı diye geçen iki yılda yaptıklarını unutalımmı? Büyük Samsunspor taraftarına bu yakışırmı? Büyük camialar değerlerine sonuna kadar sahip çıkar. Ahmet Şahinde bizim en önemli değerlerimizden ve üstelik kaptanımız. Ayrıca bu formayı giyen tüm oyuncularımız da bizim değerlerimizdir. Lütfen oyuncularımızla ilgili yorumlarımızı incitmeden, kırmadan ve rencide etmeden yapalım. Ayrıca daha düne kadar Sercanların, Sefaların, Volkanların ve daha adını sayamayacağım pekçok saçma sapan futbolcu müsvettelerinin kaprisleriyle cebelleşirken ve son anda gol averajıyla ligte kalırken böylesi bir takımı kuran çok değerli ve gerçek Samsunlu olan Sayın Başkanımız Kazım YILMAZ'a bir teşekkür etsek nasıl olur. Maçtan önce ve sonra onu onore etmek adına gerekli tepkiyi versek nasıl olur acaba. Bu bizim eksiğimiz değilmi? Ayrıca maç öncesi bazı futbolcuları türbüne çağırıp bazılarını çağırmamak ne kadar doğru ve motive edici. Birde Trabzonspora yapılan "İ... Trabzon olamazsın şampiyon" tezahüratını da anlamış değilim. Onlar Şampiyonluğu oynuyor peki biz neye oynuyoruz? Bu tezahüratla Onların şampiyonluğa oynadığını bizim ise düşmemeye oynadığımızı belirtmiş olmazmıyız? Onun yerine başka bir slogan bulup onu kullansak daha iyi olmazmı? Açıkçası onların şampiyonluğa bizim ise sıralamaya oynadığımızı belirtmemiz hiç hoşuma gitmiyor.

GökhanÇağlar

Ertuğrul'un yerine kaleye geçmesini bekliyorum...

sadece55

Ahmet oynayacağına atilla oynamalı

davidsavage

İnşallah,Ankaragücü maçında kalemizi Atilla korur.

twitter

Bugün kalede olur umarım
Ahmet'in yediği büyün goller hatalı

Lusage

Yiyeceksende sen hatalı gol ye Atilla. Hiç yoktan içimiz yanmaz...

mehmet yılmaz

İlk defa Ordu kupa maçında oynadı. Neredeyse hiç pozisyon gelmedi kalesine. Penaltı atışlarından birini çıkardı. Fazla bir fikir edinemedik hakkında.

ali ihsan

Yan top çalışması şart.

GökhanÇağlar

ben beğendim,penaltıyı da güzel çıkardı.

Sioux

Bazı arkadaslar itiraz etmişti ama maalesef ben haklı çıktım :(
Atilla iyi bir yedek olduğunu gösterdi bu akşam.
Penaltı için tesekkürler.