10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

ngonge

Alacağı olduğu için oyuncu almak da bize göre bir şey. En son Allum'u tekrar almıştık öyle, yine bir yararı olmamıştı.

Bu arada yanında kulübün eski avukatı Çağlar'ın olması değişikti imzaya gelirken, aynı kişi Mbilla Antalya'ya imza atarken de yanındaydı, Umar sözleşmesini fesh ederken de...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ngonge - 18 Şubat 2016, 21:36:39
Alacağı olduğu için oyuncu almak da bize göre bir şey. En son Allum'u tekrar almıştık öyle, yine bir yararı olmamıştı.

Bu arada yanında kulübün eski avukatı Çağlar'ın olması değişikti imzaya gelirken, aynı kişi Mbilla Antalya'ya imza atarken de yanındaydı, Umar sözleşmesini fesh ederken de...

Zaten tum olaylar onda bitiyor. Konusturmak lazim. Ama biz yonetim sehir olarak bunu yaptiramiyoruz. Trabzon olsa ottururdu adami basin karsisinda

Jnr.Serkan

Boluspor deplasmanında bu sezon ki en verimli maçını oynadı bana kalırsa

Sent from my iPhone using Tapatalk

sadece55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 18 Şubat 2016, 23:01:54
Zaten tum olaylar onda bitiyor. Konusturmak lazim. Ama biz yonetim sehir olarak bunu yaptiramiyoruz. Trabzon olsa ottururdu adami basin karsisinda

Trabzonda olsa şehire girebilirmiydi sizce.Bizde ise her samsunspora kazık atan gibi prim yapar daha iyi yerlere getirilir.

korayxyz

Golden sonra ağladı sanırım. Bugün hayatının maçını oynadı. Tebrikler ;D

GurbetciFanatik

23 mac sonra kendine geldin tebrikler, bugün mükemmele yakin oynadin mücadele etdin devam böye.

5trawberry

Tebrik etmek lazım. Canla başla oynadi. İnşallah daha iyi olur.

cakir55

Adamsın adam böyle oynamaya devammmm

Sadece Samsunspor

Bu macta inanmisti atacagina. Golden sonrada agladi. Kendine geldi. Ozguvenli oynadi gol'den sonra

Kaya

Samsunspor kariyerinin en istekli maçı bu olsa gerek..

sadece55

Ekigho sezon sonlarına doğru hep bir türlü açılıyor.Sever o transfer sezonlarını.Gününde olunca çok farklı bir adam oluyor.Ama o günü yakalamak bayağı mesele :)

orucreis

Arap atı gibi acaba sonradan mı açılıyo umarim oyledir  :-\

Shane_Falco

Bu adam yaz futbolcusu. Sonbahar ve Kış donemlerinde yatiyor. Havalar duzelince güneş acinca kendine geliyor.

mayan55

Futbolun katili kurtulamadık senden.

isa55

Bugün takima iyi katkıda bulundun. Sağol Ekigho.