Serdar Gürler

Başlatan ahmetsefa55, 02 Temmuz 2011, 14:52:07

« önceki - sonraki »

olcay

bu herif noldu ya.geri mi sepetlediler.ne de olsa ümit milli oyuncu oynatcak kontenjanımız veya onunla kaybetcek zamanımız yok gerçi de

SSKLA

Alıntı yapılan: olcay - 18 Kasım 2011, 22:00:25
bu herif noldu ya.geri mi sepetlediler.ne de olsa ümit milli oyuncu oynatcak kontenjanımız veya onunla kaybetcek zamanımız yok gerçi de

Evet abi.Sochaux geri döndü.

hakan55

fenerbahçe ilgileniyor serdarla !!!

**KaR6**

fenerbahce fm de arama yapmış, iyi çıkan tum gurbetçilerle ilgileniyo eger o haber dogruysa..

samsunmania

Adam Elazığ'da 4 maçta 3 gol attı, biz beğenmedik gönderdik. Ah ulan Petkoviç...

Desiqner

Atmış golünü.Biz neden hep elimizden kaçırırız iş yapacak çocukları ?

Theofanis Gekas

Allahını seven üstüme toprak atsın,çocuk klüp kapısında çömelmiş bekliyodu,bizdeki bu şansla sonumuz hiç hayır değil

FaTiH_HaN

Bizim mahalleden bir abinin yeğeni oluyor, hatta Samsunsporla görüşmeyede o abi ile gitmişti ama Samsunspora geldiğinde adamın ayağına 1 seneye yakın top değmemişti ve futbolu bırakmayı bile düşünüyormuş, bizim beğenmememiz çok normaldi o zamanlarda.

emre

bu sene ki durumunu bilmiyorum, o zamanda neden takımdan gönderldi bilmiyorum ama Bolu kampında Karabük ile oynadıgımız hazırlık maçinda oynamıstı ve takımda kalmayı hakediyordu bence o performansıyla.

Kaya

18 Kasım 2012, 01:58:17 #39 Son düzenlenme: 18 Kasım 2012, 02:02:45 Kaya
Evet bize geldiğinde de çok iyiydi idman eksiği olmasına rağmen..Sanırım petkoya  istediğin oyuncuları alacağız sözü verdiler o da gönderdi.Ne gudubet bir seneydi arkadaş..
  Ben elazığ takımında ilk haftalarda oynayan Murat'ı çok beğeniyorum.Şuan oynatılmıyor..Yarıda alabilirsek bizim Murat Yıldırım görevini fazlasıyla yapacaktır  ;)

ult55ras

geçen sene tesislerin kapısından beni alın diye ayrılmayan serdar gürler, yine golünü attı

Desiqner

Alıntı yapılan: ult55ras - 23 Şubat 2013, 17:06:23
geçen sene tesislerin kapısından beni alın diye ayrılmayan serdar gürler, yine golünü attı

Serdar yanlış bilmiyorsam milli takımada çağırıldı.Elimizden iyi bir genç kaçırdık...

fanatik samsunsporlu

serdar özkandan çok daha iyidi. :kafa:

oguz_5528

O serdar bu Serdar mı oha  :rulet: şimdi toprak atabilirsiniz

Shane_Falco

Eleman yine salladı.Altın değerinde 3 puan kazandırdı takımına.Helal olsun çocuğa...