Serdar Gürler

Başlatan ahmetsefa55, 02 Temmuz 2011, 14:52:07

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

02 Temmuz 2011, 14:52:07 Son düzenlenme: 14 Temmuz 2011, 21:31:33 AntZ

Kulübümüz, Fransa 1. lig takımlarından Sochaux'dan 1 yıllığına kiralanan, 19 yaşındaki genç milli oyuncumuz Serdar Güler ile resmi sözleşme imzaladı.

www.samsunspor.org.tr

edit: Serdar Gürler'in Fransa Birinci Ligi takımı Sochaux'nun forvet oyuncusu olduğunu ifade eden Yılmaz, ''Serdar Gürler'in Samsunpor'a büyük katkıları olacağını düşünüyoruz. Kendisi Türkiye Genç Milli Takımı'nda oynuyor. Kiralık oyuncu olarak 1 yıllığına opsiyonu bizde olmak üzere anlaştık'' diye konuştu.

Lusage

Inşallah satın alma opsiyonu vardır. Hayırlı uğurlu olsun.

Ayberk

Alıntı yapılan: Lusage - 02 Temmuz 2011, 15:21:57
Inşallah satın alma opsiyonu vardır. Hayırlı uğurlu olsun.

Akıl etmişler midir?

Lusage

Alıntı yapılan: Ayberk - 02 Temmuz 2011, 15:28:26
Akıl etmişler midir?

3 gün önce sağlık kontrolünden geçen bir oyuncunun 3 günlük gecikmeyle sözleşme imzalamasının başka bir açıklaması yoktur sanırım.  zzzzz

germencisse

Yeni "Erding" diyorlar..Bakacağızz 8)

twitter

yirmiuc

Opsiyona gerek yoktu, direkt bonservisi ile alsaydınız keşke.

ngonge

Alıntı yapılan: yirmiuc - 02 Temmuz 2011, 20:09:08
Opsiyona gerek yoktu, direkt bonservisi ile alsaydınız keşke.

Opsiyon değeri yüksek olabilir, çocuk yıldız adayı nihayetinde. Belli ki performansına göre karar verilecek.

brigand

hayırlı olsun. hiç izlemediğim bilmediğim bir adam daha, inşallah yararlı olur takım kurgusuna

yirmiuc

Alıntı yapılan: ngonge - 02 Temmuz 2011, 20:13:47
Opsiyon değeri yüksek olabilir, çocuk yıldız adayı nihayetinde. Belli ki performansına göre karar verilecek.

Ben de onun için demiştim zaten. İyi performans gösterirse alabilecek miyiz , bize bırakırlar mı?

gkhn

Alıntı yapılan: yirmiuc - 02 Temmuz 2011, 20:21:39

Ben de onun için demiştim zaten. İyi performans gösterirse alabilecek miyiz , bize bırakırlar mı?

Belli bir fiyat konulmuştur oraya diye düşünüyorum yoksa opsiyonun pek bir anlamı kalmaz.

lucarelli

Bu çocuktan umutluyum. İnşallah Türkiye'ye çabucak uyum sağlar ve başarılı olur.

Gorkem

_SoN_

hayırı olsun,bakalım ne kadar yararlı olacak takımımıza.

GökhanÇağlar

hayırlı olsun..opsiyonu da var bildiğim kadarıyla,takıma Samsunlu lazım..